Tasneem Domingo novou Inventory & Data Manager v Adform

DomůLidé

Tasneem Domingo novou Inventory & Data Manager v Adform

Novou posilou české pobočky přední světové nezávislé reklamní platformy Adform se stala Tasneem Domingo.

VMware ruší prodej produktů pro virtualizaci a přechází na předplatné
Mzdy v IT rostly – programátoři běžně berou přes 100 tisíc Kč
Český innovation path pomáhá firmám s modernizací a míří do Evropy
Novým CEO softwarehousu eMan se stává Michal Košek

Novou posilou české pobočky přední světové nezávislé reklamní platformy Adform se stala Tasneem Domingo.

V oblasti marketingu a reklamy se pohybuje více než 16 let. Své dosavadní zkušenosti v Adformu využije na pozici Inventory & Data Manager.

V minulosti zastávala manažerské role, ze kterých pomáhala mezinárodním značkám s rozvojem produktů a služeb v oblasti střední a východní Evropy. Působila jako Senior Account Manager v jihoafrické digitální marketingové agentuře Black Snow Group a věnovala se také řízení marketingu a PR v jihoafrické společnosti vyvíjející software Cibecs.

Ve své nové pozici bude zodpovědná za datový management a rozvoj partnerství s publishery v regionech CEE, MEA a APAC tak, aby klienti z řad značek měli přístup k reklamním pozicím a datům. Zaměřovat se bude zejména na omnichannel aktivaci v DOOH a CTV.

“Tasneem Domingo je profesionálka, která se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi z oblasti marketingu a reklamy. Věříme, že její znalosti a schopnosti přispějí k dalšímu zlepšení služeb, které z naší pražské pobočky poskytujeme nejen klientům v regionu střední a východní Evropy,” dodává Michael Štádler, country manažer Adform pro Českou republiku a Slovensko.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0