Tasneem Domingo novou Inventory & Data Manager v Adform

DomůLidé

Tasneem Domingo novou Inventory & Data Manager v Adform

Novou posilou české pobočky přední světové nezávislé reklamní platformy Adform se stala Tasneem Domingo.

IT recruitment firma TalentGroup otevírá novou pobočku v Brně
Cisco představilo nový Webex a mění mu i logo
Euro.cz nevychází, nefunguje web ani dalším titulům vydavatelství MF
Naplnění vize digitální transformace přinese EU 2,8 bilionu eur

Novou posilou české pobočky přední světové nezávislé reklamní platformy Adform se stala Tasneem Domingo.

V oblasti marketingu a reklamy se pohybuje více než 16 let. Své dosavadní zkušenosti v Adformu využije na pozici Inventory & Data Manager.

V minulosti zastávala manažerské role, ze kterých pomáhala mezinárodním značkám s rozvojem produktů a služeb v oblasti střední a východní Evropy. Působila jako Senior Account Manager v jihoafrické digitální marketingové agentuře Black Snow Group a věnovala se také řízení marketingu a PR v jihoafrické společnosti vyvíjející software Cibecs.

Ve své nové pozici bude zodpovědná za datový management a rozvoj partnerství s publishery v regionech CEE, MEA a APAC tak, aby klienti z řad značek měli přístup k reklamním pozicím a datům. Zaměřovat se bude zejména na omnichannel aktivaci v DOOH a CTV.

“Tasneem Domingo je profesionálka, která se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi z oblasti marketingu a reklamy. Věříme, že její znalosti a schopnosti přispějí k dalšímu zlepšení služeb, které z naší pražské pobočky poskytujeme nejen klientům v regionu střední a východní Evropy,” dodává Michael Štádler, country manažer Adform pro Českou republiku a Slovensko.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0