Tech Data díky spolupráci s Ukonic přivede do Čech Xbox Mini Fridge

DomůHardware

Tech Data díky spolupráci s Ukonic přivede do Čech Xbox Mini Fridge

Tech Data díky partnerství s Ukonic přivede na trh Xbox Mini Fridge.

Google spustil český obchod Google Store, kde prodává mobily Pixel s AI
HP od února spouští cashback akci na vybrané typy tiskáren
Dell uvádí notebooky pro studenty Chromebook 3100 a Latitude 3120
Lenovo ThinkSmart View Plus bude v Česku od srpna v prodeji za 62 290 Kč

Tech Data a TD SYNNEX Company uzavřela distribuční smlouvu s americkou společností Ukonic, která vyrábí merchandisové produkty s licencemi předních značek z oblasti IT nebo zábavního průmyslu.

Díky exkluzivitě Tech Data pro Česko, Slovensko a Maďarsko se tak i na domácí trh dostane například dnes již ikonická mini chladnička Xbox Mini Fridge.

Tech Data je nyní v Česku, na Slovensku a v Maďarsku výhradním partnerem Ukonic a distributorem produktů, které na trhu zatím neměly oficiální zastoupení. „Je to velký úspěch našeho Xbox týmu. Jsme moc rádi, že díky smlouvě s Ukonic můžeme i v Česku nabídnout produkty, které milují všichni geekové nebo fanoušci fantasy a sci-fi,“ uvedl Martin Zídek, produktový manažer Microsoft Xbox v Tech Data.

Díky smlouvě začnou vybraní partneři Tech Data (Alza.cz a. s., CZC.cz s. r. o., Datacomp s. r. o., Digihry.sk, Mironet.cz a. s. a Smarty BRANDS) již od října nabízet nejpopulárnější produkt Ukonic, mini chladničku Xbox Mini Fridge, jejíž podoba věrně kopíruje herní konzoli Microsoftu Xbox.

Design konzole vyvolal u některých lidí v herním světě posměšné reakce a přirovnání k lednici. Na to Microsoft reagoval nejprve výrobou skutečných lednic ve tvaru Xbox. Na ně navazují minichladničky Xbox Mini Fridge vyrobené ve spolupráci se společností Ukonic, které jsou označovány za nezbytnou součást každého „hráčského doupěte“.

Ukonic již od roku 2003 vyrábí různé produkty především pro domácí užití, které designově vycházejí například ze slavných filmů, comicsů a počítačových her. Ukonic na základě licencí využívá pro své produkty značky Microsoft, Nintendo, Marvel, Minecraft, Star Trek, Star Wars a mnoho dalších. V sortimentu firmy je například oblečení, nábytek, nádobí, osvětlení a další doplňky.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0