Vodafone přes léto přidá předplacenkám data, balíčky budou dražší

DomůTELCO

Vodafone přes léto přidá předplacenkám data, balíčky budou dražší

Vodafone v létě přidá data k předplaceným kartám. Například 6,5 GB bude jen za 119 korun. Balíčky ovšem budou dražší.

Novoroční přání se přesouvají do online prostoru
Objem dat přenesených v mobilních sítích vzrostl o 42 procent na 78 ExaBytů
Avast: Data milionu Čechů v ohrožení kvůli úniku z Facebooku
Průzkum: Češi neznají hodnotu dat sdílených TECH firmám

Vodafone v létě přidá data k předplaceným kartám. Například 6,5 GB bude jen za 119 korun. Balíčky ovšem budou dražší.

Mobilní operátor Vodafone od 1. června rozdává 5 GB dat navíc v rámci letní akce. Kromě toho na konci června vylepší svou standardní nabídku balíčků k předplaceným kartám.

Během června, července i srpna si každý zákazník s balíčkem obsahujícím data může vyzvednout 5 GB dat navíc v internetové samoobsluze nebo aplikaci Můj Vodafone. V praxi tak mohou lidé třeba s balíčkem 1,5 GB + neomezenými SMS v síti přes léto využít 6,5 GB dat, a to za cenu jen 119 korun měsíčně.

Datový dárek 5 GB čeká na všechny, kteří využívají balíčky z kategorie Data+SMS nebo Komplet. Letní akce startuje 1. června a platí až do konce srpna nejen pro nově zakoupené předplacené karty, ale také jde o dárek pro stávající zákazníky.

Úprava i standardních balíčků, a to od konce června

Od 29. června zároveň dostane novou podobu i standardní nabídka balíčků k předplacené kartě. Příkladem je balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti. Nově bude obsahovat 10 GB dat za cenu 399 korun. Takový objem vystačí i těm, kteří využívají mobilní připojení každý den i pro datově náročnější aktivity.

Novou nabídku balíčků platnou od 29. června přehledně shrnuje přiložená tabulka. Stávající zákazníci se o změnách dozví v samoobsluze Můj Vodafone a také prostřednictvím SMS zpráv.

„Naší strategií je digitalizovat Česko a jsme rádi, že i lidé s předplacenými kartami využívají mobilní data čím dál více. Přes léto, kdy tráví čas na dovolených, rozdáváme každý měsíc 5 GB dat navíc. Tento dárek platí jak pro stávající nabídku, tak pro upravené balíčky od konce června. Přitom všechny předplacené karty mohou využít i naši nejmodernější 5G síť,“ říká Josef Bína, manažer segmentu předplacených karet Vodafonu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0