Vodafone TV má přes 300 tisíc zákazníků a nabízí aplikaci pro chytré televizory

DomůTELCO

Vodafone TV má přes 300 tisíc zákazníků a nabízí aplikaci pro chytré televizory

Skupina Vodafone je dnes dle svého sdělení druhým největším poskytovatelem placené televize v Evropě a diváků jí přibývá i v Česku.

Cena bitcoinu přesáhla 68.000 dolarů, blíží se dosavadnímu maximu
Slovenskou pobočku Seznam.cz řídí Martin Kaniansky
Elektrické Fordy budou mít Webex na palubě
Pilulka v Česku utržila 1,3 miliardy, v online prodeji vyrostla o 57 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}

Skupina Vodafone je dnes dle svého sdělení druhým největším poskytovatelem placené televize v Evropě a diváků jí přibývá i v Česku.

Užívat si mohou přes 145 televizních kanálů, vlastní videotéku s tisíci tituly, jedinečné partnerství s Netflixem, špičkový fotbal i hokej nebo třeba aplikaci HBO Max přímo v set-top boxu. Televizi lze sledovat i v počítači, mobilu a nově také v chytrých televizorech s operačním systémem Android.

K prvním narozeninám dostala loni Vodafone TV prémiový set-top box, který lze ovládat i hlasem.

Nyní se rozrůstají možnosti, jak sledovat pořady na více obrazovkách a jak si vytvořit televizní koutek kdekoli a kdykoli.

„Naší snahou je i nadále přinášet nové možnosti pohodlného sledování Vodafone TV. Tu si mohou nově zákazníci pustit i na televizorech se systémem Android, které jsou mladší než pět let a vybaveny minimálně systémem Android 5.0. Současně pracujeme i na dalších televizních platformách, například pro televize Samsung nebo LG,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby společnosti Vodafone.

Dosud mohli diváci vedle set-top boxu sledovat Vodafone TV také skrze tablet nebo chytrý telefon (operační systémy Android i iOS) a to platí i nadále. Stejně tak mohou sledovat televizi od Vodafonu na počítači přes webové prohlížeče Google Chrome, Firefox nebo Edge. Podporované jsou operační systémy Windows 8.1 a novější.

Nové kanály od dubna

Pro svých současných více než 300 tisíc zákazníků si Vodafone TV připravila také některé programové změny. „Od 1. dubna na programu Vodafone 100 přinášíme všem prémiový dokumentární kanál National Geographic Wild. Tímto kanálem slavíme dubnový Den Země a celý měsíc si tak můžou diváci užívat setkání s přírodou a divočinou,“ doplňuje Milan Raška.

Programová nabídka se rozšířila i o dětský kanál Nick v ukrajinštině, vysílá pohádky jako Tlapková patrola, Tučňáci z Madagaskaru nebo Želvy Ninja. Dostupný je na pozici 135 všem zákazníkům s tarify Klasik, Komfort a Komplet. Doplnil tak už dříve spuštěný ukrajinský program 1+1 International.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0