Vodafone zlevnil v rámci nové kampaně gigabitové připojení na polovinu

DomůTELCO

Vodafone zlevnil v rámci nové kampaně gigabitové připojení na polovinu

Telekomunikační operátor Vodafone nabízí v rámci nové reklamní kampaně výraznou slevu na pevné připojení k internetu.

Rychlý internet přes 5G začali v Česku nabízet první virtuální operátoři
O2: Bezdrátový 5G Internet na doma bude dostupný s rychlostí až 100 Mb/s
Kimovi hackeři útočí. Severní Koreji vydělávají peníze a straší ty, kteří se vůdci vysmívají
Starší lidé nad 75 let se v Česku vyhýbají internetu. Vadí jim složitost a kyber hrozby

Telekomunikační operátor Vodafone nabízí v rámci nové reklamní kampaně výraznou slevu na pevné připojení k internetu. Gigabitová pevná linka (1 Gb/s download, 50 Mb/s upload) nově místo 899 Kč stojí 450 Kč měsíčně (plus 100 Kč za pronájem modemu).

Rychlost 500 Mb/s (upload 30 Mb/s) stojí místo 859 Kč měsíčně 430 Kč (plus 70 Kč za pronájem modemu). U rychlosti 300 Mb/s operátor slevil o 30 % z 559 Kč měsíčně na 392 Kč za měsíc (plus 70 Kč za pronájem modemu).

V aktuální kampani, která jako první pracuje s novým sloganem i vizuálními prvky, nabízí Vodafone zákazníkům snadnou cestu, jak se připojit k superrychlému internetu za polovinu ceny, a to už napořád. Rychlost 1 Gb/s je možné nově pořídit včetně pronájmu modemu za 550 korun měsíčně (platí pro nefiremní zákazníky), zatímco dosud šlo o tisícikorunu.

Vodafone tuto nejvyšší rychlost nabízí pro více než 1,4 milionu domácností a firem, žádná jiná společnost se nemůže pochlubit tak rozsáhlým pokrytím s tak vysokou rychlostí připojení. Domácnosti, kde jsou dnes celé rodiny on-line, se tak mohou spolehnout na dostatečně kvalitní připojení pro všechny.

Stejnou rychlost za výhodnou cenu ale zákazníci mohou získat od Vodafonu i v místech, kam kabelová síť bývalého UPC nesahá. A to díky spojení s partnery, jako jsou například společnosti CETIN nebo Quadruple. Bez ohledu na modem platí vždy sleva na samotnou konektivitu 50 %.

Napořád získaná sleva 50 % se týká také rychlosti 500 Mb/s, a to opět v síti bývalého UPC i u dalších partnerů Vodafonu. Třicetiprocentní zvýhodnění se pak týká rychlosti 300 Mb/s. Kampaň běží od 1. dubna do 31. května a každý, kdo v tomto období získá slevu, například 1 Gb/s za 550 korun, má tuto konkrétní cenu garantovou už trvale.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0