Y Soft zaměstnavatelem roku 2020 v regionu

DomůByznys

Y Soft zaměstnavatelem roku 2020 v regionu

Firma Y Soft byla oceněna titulem Zaměstnavatel regionu v Jihomoravském kraji v rámci vyhlášení regionálních výsledků soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 v kategorii firem do 500 zaměstnanců.

Insider: Twitter už uvědomil e-mailem zaměstnance o propouštění
Vladimír Dzurilla novým Country Managerem Asseco Central Europe
StartupJobs: Většinu kandidátů lákají pozice ve vývoji a IT
Aukro nově povede Sadílek, portál za rok prodal zboží za 3 miliardy Kč

Firma Y Soft byla oceněna titulem Zaměstnavatel regionu v Jihomoravském kraji v rámci vyhlášení regionálních výsledků soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 v kategorii firem do 500 zaměstnanců, čímž Y Soft postupuje i do celostátního kola soutěže.

Porota soutěže u Y Softu ocenila zejména skvělé výsledky u klíčových indikátorů týkajících se rozvoje zaměstnanců a jejich dlouhodobého růstu v rámci organizace a míru investice do – pro Y Soft tradičních a specifických – CSR a dobrovolnických programů zaměřených na rozvoj občanské společnosti.

„Ocenění Zaměstnavatel regionu si velmi vážím. Je to pro mě potvrzení, že i ostatní vnímají péči o zaměstnance jako klíčový faktor úspěchu firmy. Často říkám zaměstnancům, že pokud je to u nás nebaví, mají jít pracovat jinam. Naší filozofií je, že práce u nás musí lidi bavit, a my k tomu musíme vytvářet vhodné podmínky. Spokojený zaměstnanec se totiž rovná spokojený zákazník,“ řekl Václav Muchna, spoluzakladatel a CEO společnosti
Y Soft
.

Slova Václava Muchny potvrzuje i další oblast, kde Y Soft získal nejvyšší hodnocení, a sice stabilita zaměstnanců, která se díky vytvořeným podmínkám pro lidi projevuje nízkou mírou fluktuace.

„Y Softeři jsou pro nás vždy na prvním místě. Naším dlouhodobým cílem je vytvořit pro lidi přátelské a motivační prostředí, které jim zároveň umožňuje se rozvíjet a efektivně pracovat. Máme velkou výhodu v tom, že jsme opravdu globální firma s apetitem pro růst, takže o příležitosti u nás není nouze. V současné době čelíme velké změně v podobě práce z domu u 95 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} našich zaměstnanců, což vyžaduje schopnost najít novou cestu, jak pro lidi takové prostředí udržet a neztratit přitom lidský kontakt a firemní kulturu. Ocenění zaměstnavatele regionu pro nás představuje hozenou rukavici do budoucna právě s ohledem na tyto změny, ke kterým v oblasti kolaborace a komunikace dochází“ uvedl Jaroslav Bělehrad, HR ředitel Y Soft.

Zdroj: TZ

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0