Acronis získal investici 250 milionů dolarů od CVC Capital

DomůByznys

Acronis získal investici 250 milionů dolarů od CVC Capital

Acronis oznámil, že získal investici ve výši 250 milionů dolarů od CVC Capital Partners a dalších investorů.

Eset investuje 200 milionů do vývoje
Tensor Ventures investuje do hráče v čipovém průmyslu Anari AI
Tensor Ventures investuje přes 5 milionů korun do startupu Contember
Česká spořitelna investovala do služby wflow.com digitalizující účtenky a faktury

Kyberbezpečnostní společnost Acronis získala investici v hodnotě čtvrt miliardy dolarů od investičního fondu CVC Capital Partners a dalších fondů.

Acronis prostředky ve výší 250 miliuonů dolarů využije k dalšímu rozšíření svého uceleného portfolia produktů kybernetické ochrany. Významná část investic bude určena k rozšíření partnerské sítě, zejména v oblasti poskytování řízených služeb (MSP), a k podpoře partnerů s cílem splnit potřeby kybernetické bezpečnosti u jejich zákazníků. Investice zvýšila hodnotu celé společnosti Acronis na více než 2,5 miliardy dolarů.

„Tým společnosti Acronis investoval významné zdroje do vývoje inovativního cloudového řešení typu „MSP in a box“, které integruje zálohování, disaster recovery, kybernetickou bezpečnost, vzdálenou správu a workflow nástroje,“ řekl Leif Lindbäck, Senior Managing Director v CVC Capital Partners. „Acronis poskytuje kritická bezpečnostní řešení více než 10 000 MSP partnerům a půl milionu SMB firem. V CVC máme dlouhodobé zkušenosti s partnerstvím s úspěšnými podnikateli i se segmentem kybernetické bezpečnosti a těšíme se na spolupráci se Sergejem Beloussovem a týmem Acronis v dalším rozvoji společnosti.“

Acronis Cyber Protect je prvním řešením, které sjednocuje kybernetickou bezpečnost a ochranu dat, takže poskytovatelé služeb mohou spravovat všechny klíčové funkčnosti z jednoho centrálního panelu a dodávat ucelenou kybernetickou ochranu za efektivní náklady.

„S touto investicí dokážeme akcelerovat náš vývoj produktů a lépe podpořit naše partnery,“ řekl Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis. „Našim cílem je vytvořit nejlepší technologii na trhu, pomoci našim partnerům v jejich růstu, a přitom zajistit tu nejlepší ochranu jejich zákazníků.“

Orientace Acronis na rozvoj partnerské sítě je důležitá pro naplnění strategie rychlého růstu samotné firmy. Aktuálně tak Acronis mimo jiné přišel s novým licenčním modelem nabízející poskytovatelům služeb, kteří využívají Acronis Cyber Protect Cloud, přístup k nezbytným nástrojům kybernetické ochrany bez placení nebo s cenou podle využití.

Zdroj: Acronis

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0