Agromex uvádí platformu MyMex pro moderní precizní zemědělství

DomůSoftware

Agromex uvádí platformu MyMex pro moderní precizní zemědělství

Společnost Agromex představuje MyMex, zbrusu novou platformu pro integraci a optimalizaci, která zpřístupňuje farmářům a zemědělcům metody precizního zemědělství.

eMan vyvinul aplikaci ABB pro správu robotů
Do aplikací VZP lze nově vstupovat přes Bank iD
ChatGPT má oficiální aplikaci pro iPhony, má i hlasové ovládání
Cisco: Za rezervací jedné dovolené je použití až 27 aplikací

Společnost Agromex představuje MyMex, zbrusu novou platformu pro integraci a optimalizaci, která zpřístupňuje farmářům a zemědělcům metody precizního zemědělství.

S ní dosáhnou efektivnějšího a udržitelnějšího hospodaření s maximalizací výkonu a snižování operativních nákladů. MyMex je výsledkem spolupráce společností Agromex a CleverFarm.

„MyMex je přelomové řešení, které přináší moderní a chytré zemědělské stroje Fendt a sofistikované analýzy CleverFarm do skvělé symbiózy. Tato platforma umožňuje zemědělcům a farmářům efektivně sbírat a analyzovat data ze zemědělské techniky, což se pak odráží v plánování agrotechnických strategií. Díky tomuto propojení mohou spravovat své pozemky s maximálním komfortem a jistotou,“ říká Patrik Kalenda, produktový specialista navigačních systémů a softwarových aplikací společnosti Agromex.

MyMex je nejen pokročilým technologickým nástrojem, ale také partnerem, který stojí po boku zemědělců v každodenní práci na poli i v kanceláři. Jedná se o nový směr českého zemědělství, kde efektivita a udržitelnost jdou ruku v ruce s pokrokem a inovací.
Systém MyMex navíc přináší transparentnost a jednoduchost do procesu správy agrárních dotací a legislativy EU prostřednictvím své integrace s LPIS (Land Parcel Identification System), což usnadňuje zemědělcům evidenci pozemků a plnění legislativních požadavků.

MyMex se prezentuje jako multifunkční platforma, která zemědělcům nabízí:

  • Integrované monitorování: Kombinuje senzory a technologie Fendt Connect s Clever Farm pro celkový přehled o technice i stavu plodin.
  • Optimalizované agrochemické aplikace: Intuitivní aplikace umožňuje přesnou a cílenou aplikaci hnojiv a pesticidů.
  • Automatizaci a optimalizaci: Využívá pokročilé technologie umělé inteligence a strojového učení pro inteligentní plánování a provádění agrotechnických operací.
  • Účinné využití zdrojů: Efektivnější využití vody a agrochemikálií snižuje ztráty a zvyšuje produktivitu.
  • Podporu udržitelnosti: Napomáhá udržitelnějšímu zemědělství s menším dopadem na životní prostředí.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0