Avast vystřelil na Londýnské burze mezi 100 nejcennějších firem

DomůByznys

Avast vystřelil na Londýnské burze mezi 100 nejcennějších firem

Bezpečnostní společnost Avast na Londýnské burze vystřelila v rámci žebříčku FTSE 100

Komentář: Připojením se k DDoS útokům na ruské servery můžete přijít o vlastní data
Kyberzločin v pandemii bobtná. S tím ale i růst tržeb Avast na 15 miliard
Adolf Středa z Avast: Emotet byl mezi škodlivým softwarem jako švýcarský armádní nůž
Phishingové podvody s kryptoměnami rostou, i v Česku

Bezpečnostní společnost Avast na Londýnské burze vystřelila v rámci žebříčku FTSE 100, který sleduje firmy s největší kapitalizací obchodované na burze v Londýně.

Financial Times Stock Exchange 100 (FTSE) zahrnuje sto společností s nejvyšší tržní kapitalizací, které sídlí ve Velké Británii, a jejichž akcie se obchodují na londýnské burze (London Stock Exchange). Společnosti zahrnuté v tomto indexu představují asi 80 % celkového britského akciového trhu.

Společnost Avast, lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti, uvedla, že zahájila hospodářský rok dobře. Organický výnos firmy vzrostl v prvním čtvrtletí o 10,4 % a předpovídal růst tržeb na horním konci svého rozmezí mezi 6-8 %.

Generální ředitel Avastu Ondřej Vlček uvedl, že poptávka po produktech zabezpečení, ochrany osobních údajů a výkonu, stále trvá, a firma se těší s důvěrou i pokračování hospodářského cyklu po zbytek roku.

Analytici z UBS uvedli, že aktuálně pokračující silný růst, posílení pozice firmy a zejména silné cashflow firmy by měly být akciovým trhem velmi dobře přijaty. 

Zdroj: Reuters Tech

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0