Bezrealitky.cz kupují za desítky milionů podíl v realitní kanceláři Maxima Reality

DomůByznys

Bezrealitky.cz kupují za desítky milionů podíl v realitní kanceláři Maxima Reality

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem projektu je prodej nemovitostí na klíč.

Avast se spojí s NortonLifeLock, cena transakce atakuje 186 miliard korun
Cisco kupuje kyberbezpečnostní společnost Kenna
Daktela za desítky milionů kupuje Coworkers.ai
LMC, vlastník Jobs.cz a Prace.cz, kupuje IT náborovou službu Techloop

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem projektu je prodej nemovitostí na klíč. Hodnota transakce podle informací z médií mohla údajně činit střední desítky milionů korun.

Bezrealitky.cz, portál zprostředkující služby hledání pronájmu či koupi bytu nebo domu, oznáml novinky v podobě akvizice společnosti Maxima Reality a založení nové služby Komfort. Jedním z cílů Bezrealitek pro tento rok je podpořit prodeje nemovitostí na klíč. V rámci tohoto směru koupil český realitní portál podíl v realitní kanceláři Maxima Reality, ta má s novou službou pomoci. Služba se jmenuje Komfort.

Společnost Bezrealitky koupila 50% podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Stávající šíf realitní kanceláře, Hendrik Mayer, bude nově zastávat funkci jednatele. Hlavním benefitem této spolupráce je poskytnutí prodeje a nákupu nemovitostí na klíč, na které se bude Bezrealitky zaměřovat. Cílem je maximálně zhodnotit potenciál nemovisti a zvýšit její tržní hodnotu.

V praxi bude bude služba vypadat tak, že společnost bude na vlastní náklady opravovat a renovovat nemovitosti, kterým tak zvýší tržní cenu. Bezrealitky na sebe chce tímto směrem vydělat navýšením hodnoty nemovistosti. Cena za práci bude dopředu individuálně a fixně stanovena a odečte se z prodejní ceny upravené nemovitosti. Spolupráce obou společností je na českém realitním trhu novinkou. Pokud bude majitel nemovitosti chtít, Bezrealitky koupí nemovist nebo odkoupí její část a to expresně.

Tato služba nebude zcela transformovat funkci portálu. Bezrealitky bude i nadále poskytovat prodej či pronájem bez provize. I nadále tak bude realitkám a makléřům uzavřen.

„Abychom dokázali odbavit všechny zájemce po celé republice, potřebujeme v podstatě ihned zajistit desítky prověřených specialistů v jednotlivých krajích. To rozhodně nebylo v našich vlastních silách, proto jsme hledali a našli vhodného partnera,“ říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Zdroj: Bezrealitky.cz

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0