Bezrealitky.cz kupují za desítky milionů podíl v realitní kanceláři Maxima Reality

DomůByznys

Bezrealitky.cz kupují za desítky milionů podíl v realitní kanceláři Maxima Reality

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem projektu je prodej nemovitostí na klíč.

ARBES Technologies získal majoritu ve společnosti Crede Experto Praha
Livesport kupuje zpravodajský web eFotbal.cz
Salesforce kupuje firemní komunikátor Slack za 590 miliard korun
Kyber security firma Sophos kupuje společnost Capsule8

Portál Bezrealitky.cz koupil podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Cílem projektu je prodej nemovitostí na klíč. Hodnota transakce podle informací z médií mohla údajně činit střední desítky milionů korun.

Bezrealitky.cz, portál zprostředkující služby hledání pronájmu či koupi bytu nebo domu, oznáml novinky v podobě akvizice společnosti Maxima Reality a založení nové služby Komfort. Jedním z cílů Bezrealitek pro tento rok je podpořit prodeje nemovitostí na klíč. V rámci tohoto směru koupil český realitní portál podíl v realitní kanceláři Maxima Reality, ta má s novou službou pomoci. Služba se jmenuje Komfort.

Společnost Bezrealitky koupila 50{94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} podíl v realitní kanceláři Maxima Reality. Stávající šíf realitní kanceláře, Hendrik Mayer, bude nově zastávat funkci jednatele. Hlavním benefitem této spolupráce je poskytnutí prodeje a nákupu nemovitostí na klíč, na které se bude Bezrealitky zaměřovat. Cílem je maximálně zhodnotit potenciál nemovisti a zvýšit její tržní hodnotu.

V praxi bude bude služba vypadat tak, že společnost bude na vlastní náklady opravovat a renovovat nemovitosti, kterým tak zvýší tržní cenu. Bezrealitky na sebe chce tímto směrem vydělat navýšením hodnoty nemovistosti. Cena za práci bude dopředu individuálně a fixně stanovena a odečte se z prodejní ceny upravené nemovitosti. Spolupráce obou společností je na českém realitním trhu novinkou. Pokud bude majitel nemovitosti chtít, Bezrealitky koupí nemovist nebo odkoupí její část a to expresně.

Tato služba nebude zcela transformovat funkci portálu. Bezrealitky bude i nadále poskytovat prodej či pronájem bez provize. I nadále tak bude realitkám a makléřům uzavřen.

„Abychom dokázali odbavit všechny zájemce po celé republice, potřebujeme v podstatě ihned zajistit desítky prověřených specialistů v jednotlivých krajích. To rozhodně nebylo v našich vlastních silách, proto jsme hledali a našli vhodného partnera,“ říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Zdroj: Bezrealitky.cz

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0