DameJidlo.cz: Nová služba Dáme market doručí jídlo do 30 minut

DomůByznys

DameJidlo.cz: Nová služba Dáme market doručí jídlo do 30 minut

Online food delivery služba DameJidlo.cz hlásí novinku ve svých službách - doručení zboží do 30 minut od online objednávky.

Securitas uvádí samoobslužnou elektronickou recepci eRecepce
Mladí Evropané nakupují více padělaných výrobků a nadále využívají pirátský obsah
Češi nechtějí stát fronty, objevují platby mobilní aplikací
Venture Club vstoupil do Stavaria pro vedení stavebního deníku investicí 24 milionů Kč

Online food delivery služba DameJidlo.cz hlásí novinku ve svých službách – doručení zboží do 30 minut od online objednávky.

Služba Dáme market je zaměřena na velmi rychlé doručování on-line nákupů. Z vlastních skladů dokáže doručit zboží lidem až domů do pouhé půl hodiny od objednání. Zákazníci si mohou díky minimální výši objednávky stanovené na 99 Kč nechat dovézt i velmi malé nákupy.

Dáme jídlo tak v Česku pokračuje v zavádění nové generace internetového nakupování, jež je v zahraničí známá pod názvem quick commerce. “Zkušenosti ze zahraničí jasně ukazují, že budoucnost online nakupování leží ve velmi rychlém doručování objednávek. Dáme jídlo má ty nejlepší předpoklady být v segmentu quick commerce v Česku lídrem a spuštění služby Dáme market představuje další krok na naší cestě k naplnění této ambice,” říká výkonný ředitel Dáme jídlo Filip Fingl.

Služba Dáme market bude nejprve dostupná zákazníkům v okolí jejího prvního vlastního skladu, jenž již vznikl na Bohdalci v Praze 10. Rozvozová zóna bude nastavena tak, aby bylo možné garantovat doručení nákupu do deklarovaných 30 minut. S rostoucím počtem nově vznikajících skladů se bude služba postupně rozšiřovat i do dalších částí Prahy a jiných měst České republiky. Do konce letošního roku pak Dáme Market plánuje využívat až šest vlastních skladů.

Zákazníci budou mít zpočátku na výběr ze zhruba 700 položek potravin a dalšího zboží, pestrost nabídky ale v čase poroste. “Naším cílem je dosáhnout až pěti tisíc položek a zahrnout tak všechny oblíbené značky potravinářského i nepotravinářského sortimentu,” popisuje ředitel služby Dáme market Mikolaj Komorowski.

Od ostatních služeb rozvozu potravin se bude Dáme market kromě výrazně rychlejšího doručení odlišovat také nastavením minimální hodnoty objednávky na pouhých 99 korun. Lidé tak budou moci novou službu využít i pro doručení velmi malých nákupů. Samotný rozvoz bude u Dáme market až do konce března bezplatný a služba bude dostupná každý den mezi 10 a 22 hodinou. Po ukončení pilotního provozu se ale mohou základní parametry změnit.

Zdroj: TZ DameJidlo.cz

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0