Huawei uvedl nový smart phone Mate 50 Pro

DomůHardware

Huawei uvedl nový smart phone Mate 50 Pro

Huawei uvedl novinku mezi smartphony, model Mate 50 Pro.

Jiří Ponrt z Alzy novým CFO v Pale Fire Capital
Nikon uvádí software pro dálkově ovládané fotografování NX Field verze 1.1.0
Lenovo uvádí pracovní stanici ThinkStation P8
Samsung představil telefony Galaxy S21 určené pro lidi na home office

Huawei uvedl novinku mezi smartphony, model Mate 50 Pro, který krom designu podle výrobce osloví uživatele díky zvýšenému výkonu zařízení, kvalitnímu fotu a možnost vybavení množstvím aplikací prostřednictvím platformy AppGallery.

Mate 50 Pro představuje dle výrobce dosavadní vrchol inovací řady Mate a stal vůbec nejvýkonnějším vlajkovým smartphonem v historii společnosti HUAWEI. Zákazníky má oslovit též vylepšený výkon s EMUI 13, který dělá celkový uživatelský zážitek mnohem plynulejší.

Mobilní fotografování na profesionální úrovni

Telefony Mate 50 Pro jsou vybaveny špičkovou Ultra Aperture Camera s nastavitelnou fyzickou clonou o velikosti 10. Fotoaparát však využívá vymožeností hned v několika oblastech, a sice ve vývoji optiky, mechanického provedení, zobrazovací technologie a zpracování obrazu, a přináší tak to nejlepší v oblasti mobilní fotografie. Inteligentní clona se přizpůsobuje tak, aby odpovídala dané scéně, přičemž po přepnutí do profesionálního režimu naopak uživatelům umožní ručně nastavit hloubku ostrosti a stupeň rozostření.

Co se týče výkonu za zhoršených podmínek fotografování, i tady si Mate 50 Pro dobře poradí. V případě nočního režimu fotoaparát pořizuje snímky s dobrou světlostí a zřetelnými detaily. Portrétní režim využívá přirozené rozostření pozadí, aby fotografovaný objekt vynikl nad okolím. Za zmínku stojí také periskopový teleobjektiv, který podporuje až 200násobný zoom, takže vám dokáže na displej telefonu přenést scény z velkých dálek.

Miliony aplikací díky AppGallery

Ať už váš telefon využíváte pro pracovní účely, hraní her, baví vás úprava fotografií nebo vše z toho, svůj Mate 50 Pro můžete snadno vybavit aplikacemi přímo sobě na míru. Jako všechny smartphony HUAWEI je i Mate 50 Pro vybaven přístupem k téměř nekonečnému množství aplikací z obchodu AppGallery. Samozřejmě nechybí populární sociální sítě jako jsou Facebook, Instagram nebo Tik Tok, ale k dispozici toho máte mnohem více.

Možná malým překvapením je fakt, že do svého Mate 50 Pro bez obtíží můžete získat také aplikace od Google pomocí vychytávky jménem Gspace. Jak už název vypovídá, jde o prostor, který slouží jako prostředník ke službám a aplikacím Google. Stačí si vybrat aplikace které vás zajímají a během pár minut je můžete začít v prostředí Gspace využívat naplno.

Aby vás úložiště neomezovalo

Pro správný chod aplikací je však důležitý nejen skvělý výkon, ale také kapacita paměti. Naštěstí s Mate 50 Pro o dostačující úložiště bát nemusíte. Kromě toho, že smartphone disponuje obrovským prostorem 256 GB, přináší EMUI 13 novou funkci SuperStorage, což je vůbec první technologie hyperprostorové komprese úložiště, která uživatelům rozšiřuje úložný prostor až o 20 GB. SuperStorage totiž automaticky detekuje duplicitní soubory a spolu s aplikací HUAWEI Optimiser umí duplicitní soubory komprimovat. S Mate 50 Pro tak máte jistotu, že své úložiště využíváte vždy efektivně.

Baterie, na kterou je spoleh

Abyste si mohli užívat všech funkcí naplno, je Mate 50 Pro vybavený výkonnou baterií s vysokou kapacitou 4700 mAh a schopností nabíjení SuperCharge. Pomocí kabelu tak můžete svůj Mate 50 Pro nabíjet rychlostí příkonu 66 W nebo 50 W v případě bezdrátového nabíjení. Díky tomu se můžete spolehnout, že i při intenzivním používání telefon nejen dlouho vydrží, ale pokud se vybije, je opět brzy připraven k dalším hodinám provozu.

Další z čerstvých novinek HUAWEI, nova 10 Pro, také přichází s výbavou, co rozhodně stojí za pozornost. Smartphone je vybaven hlavním fotoaparátem s rozlišením 50 Mpx, 60 Mpx předním duálním fotoaparátem, schopností 100 W nabíjení SuperCharge a technologií Touch Turbo 2.0, s kterou si díky skvělé kvalitě zvuku a stereofonnímu systému dvou reproduktorů vychutnáte naprosté audiovizuální pohlcení.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0