IBM získá hybridní cloudovou konzultační společnost BoxBoat

DomůByznys

IBM získá hybridní cloudovou konzultační společnost BoxBoat

IBM získá hybridní cloudovou konzultační společnost BoxBoat.

Solitea získala firmu Mainstream. Chce být největším partnerem Microsoftu v regionu
Thein kupuje ICT poskytovatele služeb C SYSTEM CZ
Solitea dokončila akvizici české společnosti Prytanis
Webglobe koupí savana.cz expanduje na českém webhostingovém trhu

Společnost IBM oznámila plány na nákup společnosti BoxBoat Technologies, přední poradenské společnosti v oblasti DevOps a podnikového poskytovatele služeb s certifikací Kubernetes.

BoxBoat rozšíří portfolio kontejnerových strategií a implementačních služeb IBM a urychlí globální přijetí Red Hat OpenShift.

„Naši klienti vyžadují cloudovou architekturu, která jim umožňuje provoz napříč tradičním IT prostředím, v privátním cloudu a veřejných cloudech. To je jádrem našeho přístupu k hybridnímu cloudu,“ řekl John Granger, viceprezident společnosti IBM pro hybridní cloudové služby. „Žádný projekt modernizace cloudu nemůže uspět bez strategie kontejnerizace a BoxBoat je v čele inovací kontejnerových služeb.“

Společnost BoxBoat, založená v roce 2016 v Marylandu, pomáhá klientům zavádět kontejnery a Kubernetes jako základní nástroje pro cloudová řešení. Mezi její úspěchy v poskytování komplexních cloudových konzultačních projektů patří poradenství mnoha klientům ze žebříčku Fortune 100, modernizace stávajících řešení DevOps a kontejnerování kritických pracovních zátěží. Tato zpráva navazuje na akvizici předních společností poskytujících cloudové služby – Nordcloud a Taos, které byly uzavřeny v prvním čtvrtletí roku 2021 a významně rozšířila multicloudovou transformaci, odborné znalosti a schopnosti IBM.

Kubernetes a kontejnery jsou předními hnacími silami digitální transformace a jsou dva z předních motorů podnikové digitální transformace. Kontejnerizace softwarových aplikací usnadňuje vývojářům život dalším abstrahováním výpočetní infrastruktury a přijetí podnikových kontejnerových platforem je na vzestupu. Do roku 2025 bude více než 85 procent globálních organizací provozovat kontejnerové aplikace ve výrobě, což je významný nárůst z méně než 35 procent v roce 2019.

Kubernetes – open source software pro nasazení a správu těchto kontejnerů se stává upřednostňovaným způsobem budování digitálních služeb napříč cloudovými prostředími. Zpráva StackRox „State of Container and Kubernetes Security“ z podzimu 2020 zjistila, že 91 procent organizací využívá Kubernetes k organizaci kontejnerů a 75 procent organizací aktivně využívá Kubernetes ve výrobě. BoxBoat zvyšuje kapacitu IBM, aby společnost uspokojila rostoucí poptávku klientů po kontejnerové strategii a transformaci cloudu.

„BoxBoat jsme založili na myšlence, že kontejnery a DevOps se stanou průmyslovým standardem s potenciálem transformovat podnikové IT s bleskově rychlými pracovními postupy nasazení aplikací,“ řekl Tim Hohman, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti BoxBoat. „Spojení s IBM nám umožní realizovat sdílenou vizi pomoci klientům inovovat úspěšným nasazením kontejnerových aplikací on-premise a do cloudu.“

Tým společnosti BoxBoat se skládá z vysoce kvalifikovaných techniků s průměrem devítiletých zkušeností v oboru, aktivních přispěvatelů open source, správců Kubernetes, vývojářů aplikací Kubernetes a odborníků na automatizaci. Jejich vysoce kvalifikovaní pracovníci mají rozsáhlé certifikace cloudových ekosystémů v technologiích Amazon Web Services, Docker, GitLab, Google Cloud Platform, Hashicorp, Kubernetes a Microsoft Azure.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0