Lenovo uvedlo notebooky Yoga Pro 9i a Yoga Pro 7i/7, Yoga 7i/7

DomůHardware

Lenovo uvedlo notebooky Yoga Pro 9i a Yoga Pro 7i/7, Yoga 7i/7

Společnost Lenovo uvádí nové prémiové notebooky Yoga Pro 9i a Yoga Pro 7i/7, Yoga 7i/7, stejně jako dva modely Yoga Slim - Yoga Slim 7 a inovovaný Yoga Slim 6.

Lenovo má tržby ve výši 14,4 miliardy USD a zisk 273 milionů
Lenovo: 81 procent lidí preferuje k lepší produktivitě kombinaci umělé inteligence a lidské interakce
Lenovo hlásí zdvojnásobení tržeb na 650 milionů USD. Investuje do výzkumu
Nové modely Lenovo ThinkPad a ThinkBook

Společnost Lenovo uvádí nové prémiové notebooky Yoga Pro 9i a Yoga Pro 7i/7, Yoga 7i/7, stejně jako dva modely Yoga Slim – Yoga Slim 7 a inovovaný Yoga Slim 6.

Tvorba, konzumace obsahu a spolupráce v hybridním světě mají být devizami nejnovější generace notebooků Lenovo Yoga s Windows 11.

  • Vlajková loď společnosti Lenovo Yoga Pro 9i, dostupná ve dvou velikostech displeje1 (14.5″ a 16”, 8. generace), nabízí inovativní konstrukci i funkce včetně vylepšeného systému chlazení Lenovo X Power2, lepšího displeje PureSight Pro3 a řady nových i aktualizovaných funkcí.
  • Tenký, lehký a elegantní notebook Yoga Slim 7 (14.5”, 8. gen.) přináší uživatelům více výkonu, přenositelnosti a delší výdrž na baterii než kdy dříve.
  • Notebooky Yoga Pro 7 (14.5”, 8. gen.) a Yoga Pro 7i (14.5”, 8. gen.) přináší vysoký výkon v tenkém těle, což je ideální kombinace pro zaneprázdněné tvůrce obsahu.
  • Spojení ohebného designu a mimořádné flexibility ve všestranném konvertibilním notebooku typu 2v1 – to je Yoga 7 (dostupný ve 14” a 16” velikosti obrazovky, 8. generace)1.
  • Inovovaný notebook Yoga Slim 6 (14”, 8. gen.) přichází s nejnovějšími procesory AMD Ryzen 7000, což dodává notebooku špičkový výkon a efektivitu v mimořádně tenkém zařízení.

Tato generace notebooků Yoga, vybavená operačním systémem Windows 11, ohromí uživatele novým vylepšeným systémem chlazení Lenovo X Power, lepším displejem PureSight nebo sadou Premium Suite4  — sbírkou vylepšených a nových funkcí včetně nové klávesnice Yoga s většími klávesami navrženými pro pohodlí a efektivitu při psaní.

“Jsme si vědomi toho, že tvůrci digitálního obsahu stále více oceňují hybridní životní styl, který jim umožňuje tvořit kdykoliv a kdekoliv, od tvorby videí po navrhování grafiky takřka za pochodu,” říká Jun Ouyang, viceprezident a generální ředitel sekce Consumer Business Segment, Intelligent Devices Group ve společnosti Lenovo. “Nejnovější prémiové notebooky Lenovo Yoga Pro jsou navrženy pro tvořivé uživatele. Kombinace výkonu a přenositelnosti včetně působivého nového displeje Mini-LED PureSight Pro a vylepšené klávesnice přináší uživatelům výjimečný zážitek a možnost tvořit, kdykoliv je políbí múza.”

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0