Luboš Lukasík ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu v T-Mobile

DomůLidé

Luboš Lukasík ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu v T-Mobile

T-Mobile posiluje Top management. Luboš Lukasík byl jmenován ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Vlastimil Horák je ředitelem VMwaru pro Českou republiku a Slovensko
Poptávka po vývojářích trvá: 5x stoupla poptávka po no-code pozicích a o 70 procent v AI
Insider: Twitter už uvědomil e-mailem zaměstnance o propouštění
Nahradí umělá inteligence tlumočníky? Stále dělá chyby a hrozí u ní únik dat

T-Mobile posiluje Top management. Luboš Lukasík byl jmenován ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Společnost T-Mobile Czech Republic rozšiřuje od 1.6. 2021 svoje vrcholové vedení (tzv. management board). Do nové pozice ředitele divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu byl jmenován současný ředitel segmentu korporátních zákazníků Luboš Lukasík (43).

Změna struktury divize obchodu

S cílem co nejvíce naslouchat potřebám zákazníků se T-Mobile rozhodl změnit svoji strukturu a rozdělit původní obchodní divizi na dvě části a integrovat je s navazujícími týmy z dříve centralizovaných divizí. Vznikne tak divize pro rezidenční zákazníky (B2C), kterou povede Maximilliano Bellasai a divize zaměřená na zákazníky z řad malých a středních firem, velkých korporací a státních institucí, kterou povede právě Luboš Lukasík.

Nově vzniklá divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu chce stavět na 4 základních oblastech služeb: Connect – s cílem rozvíjet v České republice nejmodernější telekomunikační a datovou síť a tím podporovat vizi společnosti o Propojené zemi; Store – nabízející zákazníkům kvalitní a spolehlivý servis v oblasti datových center a cloud služeb; Protect – zaměřující se na špičková řešení pro Cyber Security a v neposlední řadě bude silným partnerem českému státu a průmyslovým firmám v transformaci na Průmysl 4.0.

Priority: digitalizace a konektivita

„Význam digitalizace pro firmy i státní instituce dramaticky roste a T-Mobile má jasnou ambici stavět na reálných zkušenostech s návrhy a dodávkami komplexních projektů českým a mezinárodním partnerům jak v oblasti Telco, tak ICT. Opravdu rychlé a kvalitní připojení je nesmírně důležité, ale bude to pouze základní stavební kámen našich služeb. Neméně zásadní bude kybernetická bezpečnost firem i státu, uskladnění dat nebo dodávání ucelených řešení pro digitální transformaci byznysu s využitím 5G privátních sítí,“ říká Luboš Lukasík a dodává: „T-Mobile má v tomto ohledu velkou kompetenci, opíráme se o mezinárodní síť partnerů a využíváme silnou pozici ve skupině. Jsem hrdý na to, že povedu tým špičkových odborníků a že společně s firmami i veřejným sektorem převedeme digitální budoucnost do reality.“

Luboš Lukasík nastoupil do společnosti T-Mobile v roce 2020 jako ředitel segmentu korporátních zákazníků a měl na starosti transformaci prodejních aktivit a jejich digitalizaci. Lukasík je zkušeným vrcholovým manažerem s dlouholetou praxí v telekomunikačním odvětví. Strávil 9 let ve společnosti O2 Czech Republic na řídících pozicích se zaměřením na zlepšování prodejních aktivit a péče o zákazníky. Před nástupem do T-Mobile řídil vlastní konzultační firmu pomáhající telekomunikační a bankovní klientům s nastavováním B2B strategie, produktového portfolia a modelů prodeje a péče o zákazníky. Působil také na pozici Head of B2B v Telenor group s úkolem nastavit novou business to business strategii. Svou kariéru začal ve společnosti CzechInvest, kde měl mimo jiné na starosti exekuci Operačního programu Ministerstva Průmyslu a Obchodu zaměřeného na malé a střední podniky.

Zdroj: TZ T-Mobile

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0