Luboš Lukasík ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu v T-Mobile

Luboš Lukasík ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu v T-Mobile

T-Mobile posiluje Top management. Luboš Lukasík byl jmenován ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Microsoft koupil společnost Nuance zabývající se telemedicínou za 19,7 miliard USD
Každý druhý smartphone bude do konce roku 2022 podporovat 5G sítě
Moneta spustila digitální hypotéku, jejíž podpis stvrdí verifikační SMS a korunová platba
Wedos čelil nejsilnějšímu DDoS útoku v ČR, měl sílu přes 300 Gbps

T-Mobile posiluje Top management. Luboš Lukasík byl jmenován ředitelem divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Společnost T-Mobile Czech Republic rozšiřuje od 1.6. 2021 svoje vrcholové vedení (tzv. management board). Do nové pozice ředitele divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu byl jmenován současný ředitel segmentu korporátních zákazníků Luboš Lukasík (43).

Změna struktury divize obchodu

S cílem co nejvíce naslouchat potřebám zákazníků se T-Mobile rozhodl změnit svoji strukturu a rozdělit původní obchodní divizi na dvě části a integrovat je s navazujícími týmy z dříve centralizovaných divizí. Vznikne tak divize pro rezidenční zákazníky (B2C), kterou povede Maximilliano Bellasai a divize zaměřená na zákazníky z řad malých a středních firem, velkých korporací a státních institucí, kterou povede právě Luboš Lukasík.

Nově vzniklá divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu chce stavět na 4 základních oblastech služeb: Connect – s cílem rozvíjet v České republice nejmodernější telekomunikační a datovou síť a tím podporovat vizi společnosti o Propojené zemi; Store – nabízející zákazníkům kvalitní a spolehlivý servis v oblasti datových center a cloud služeb; Protect – zaměřující se na špičková řešení pro Cyber Security a v neposlední řadě bude silným partnerem českému státu a průmyslovým firmám v transformaci na Průmysl 4.0.

Priority: digitalizace a konektivita

„Význam digitalizace pro firmy i státní instituce dramaticky roste a T-Mobile má jasnou ambici stavět na reálných zkušenostech s návrhy a dodávkami komplexních projektů českým a mezinárodním partnerům jak v oblasti Telco, tak ICT. Opravdu rychlé a kvalitní připojení je nesmírně důležité, ale bude to pouze základní stavební kámen našich služeb. Neméně zásadní bude kybernetická bezpečnost firem i státu, uskladnění dat nebo dodávání ucelených řešení pro digitální transformaci byznysu s využitím 5G privátních sítí,“ říká Luboš Lukasík a dodává: „T-Mobile má v tomto ohledu velkou kompetenci, opíráme se o mezinárodní síť partnerů a využíváme silnou pozici ve skupině. Jsem hrdý na to, že povedu tým špičkových odborníků a že společně s firmami i veřejným sektorem převedeme digitální budoucnost do reality.“

Luboš Lukasík nastoupil do společnosti T-Mobile v roce 2020 jako ředitel segmentu korporátních zákazníků a měl na starosti transformaci prodejních aktivit a jejich digitalizaci. Lukasík je zkušeným vrcholovým manažerem s dlouholetou praxí v telekomunikačním odvětví. Strávil 9 let ve společnosti O2 Czech Republic na řídících pozicích se zaměřením na zlepšování prodejních aktivit a péče o zákazníky. Před nástupem do T-Mobile řídil vlastní konzultační firmu pomáhající telekomunikační a bankovní klientům s nastavováním B2B strategie, produktového portfolia a modelů prodeje a péče o zákazníky. Působil také na pozici Head of B2B v Telenor group s úkolem nastavit novou business to business strategii. Svou kariéru začal ve společnosti CzechInvest, kde měl mimo jiné na starosti exekuci Operačního programu Ministerstva Průmyslu a Obchodu zaměřeného na malé a střední podniky.

Zdroj: TZ T-Mobile

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0