Zuzana Svobodová novou mluvčí českého T-Mobilu

DomůLidé

Zuzana Svobodová novou mluvčí českého T-Mobilu

Tiskovou mluvčí a zároveň manažerkou externí komunikace společnosti T-Mobile se stala Zuzana Svobodová.

Špehovací kód Proxy.Agent v dubnu rostl
Zásilkovna bude mít Z-BOXy u Tesco prodejen
Cisco představilo nový Webex a mění mu i logo
NÚKIB: Zranitelnost Log4Shell se projeví v českých firmách

Tiskovou mluvčí a zároveň manažerkou externí komunikace společnosti T-Mobile se stala Zuzana Svobodová.

S platností od 1.dubna nastoupila na pozici manažerky externí komunikace  společnosti T-Mobile Zuzana Svobodová, která bude zároveň zastávat funkci tiskové mluvčí. Nahrazuje tak Martinu Kemrovou, která zamířila loni v létě na Úřad Středočeskéh kraje. Od té doby byl rolí mluvčího pověřen Jiří Janeček

Kromě externí a krizové komunikace se bude Zuzana Svobodová podílet i na komunikaci udržitelnosti a CSR, brandingu zaměstnavatele a komerční komunikaci. Ve své roli bude přímo podřízena Petru Jonákovi, řediteli pro korporátní záležitosti a udržitelnost.

Zuzana Svobodová do T-Mobile přichází z českého a slovenského zastoupení McDonald’s, kde posledních šest let řídila oddělení korporátní komunikace. Společenskou odpovědnost, CSR agendu a externí komunikaci pro Českou republiku a Slovensko měla na starosti také v The Coca-Cola Company, kde zastávala funkci manažerky pro vnější záležitosti a komunikaci. Zkušenosti má také z brand managementu, kdy pracovala jako brand manažerka sycených nápojů Coca-Cola light, Fanta a Sprite, a z agenturního prostředí –  její kariéra započala v Ogilvy PR na klientech Absolut vodka nebo Plzeňský Prazdroj.

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0