Nikon uvádí software pro dálkově ovládané fotografování  NX Field verze 1.1.0

DomůSoftware

Nikon uvádí software pro dálkově ovládané fotografování NX Field verze 1.1.0

Nikon uvádí software pro dálkově ovládané fotografování pro profesionální fotografy a agentury – NX Field verze 1.1.0.

Dell Latitude Rugged: notebooky pro extrémní práci
Samsung uvádí Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360
Kvalita poskytovatele připojení je první linií kybernetické ochrany
Čínská Alibaba zvýšila zisk o 51 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} na 105 miliard korun

Společnost Nikon oznámila uvedení softwaru NX Field verze 1.1.0, systému pro dálkově ovládané fotografování pro profesionální fotografy a agentury.

Tato aktualizace přidává podporu fotoaparátů mirrorless Z 7II, Z 6II, Z 7 a Z 6 formátu Nikon FX. V budoucí aktualizaci firmwaru bude přidána podpora fotoaparátu Z 9.

Podpora fotoaparátů mirrorless přidaná ve verzi 1.1.0 umožňuje dálkově ovládat funkci bezhlučného fotografování, která je unikátní pro fotoaparáty mirrorless. Díky tomu lze použít dálkově ovládané fotoaparáty i na místech a v situacích, které vyžadují tichý provoz, jako jsou koncertní sály nebo šachové turnaje. Verze 1.1.0 rovněž přidává podporu funkcí zaostřování s detekcí tváří a zaostřování s detekcí očí, kterými jsou vybaveny fotoaparáty Nikon mirrorless, pro spolehlivější zaostření na tváře a oči objektů při dálkově ovládaném fotografování. Zaostřovací pole rozmístěná ve většině obrazového pole dále usnadňují zaostření objektů umístěných na krajích obrazového pole a poskytují tak větší kompoziční svobodu.

Software NX Field verze 1.1.0 navíc přidává podporu intervalového snímání s kompatibilními digitálními jednookými zrcadlovkami a fotoaparáty mirrorless. Zadání intervalu mezi snímky a počtu snímků na dálkově ovládaném fotoaparátu umožňuje automatizované dálkově ovládané fotografování.

Nikon bude i nadále poskytovat aktualizace softwaru NX Field pro podporu profesionálních fotografů, kteří jsou aktivní v oblasti reportáží zachycujících rozhodující okamžiky.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1