Rita Gabrielová nově vede PR a komunikaci společnosti ESET

DomůLidé

Rita Gabrielová nově vede PR a komunikaci společnosti ESET

Komunikaci a PR české pobočky společnosti ESET, která je významným globálním dodavatelem kyberbezpečnostních řešení, nově vede Rita Gabrielová.

EU dá na evropskou výrobu čipů 43 miliard eur
Michal Bubeníček novým CEO agentury Etnetera Motion
Jak vybavit správné call centrum?
Novým CFO společnosti FinGO se stal Petr Hýža

Komunikaci a PR české pobočky společnosti ESET, která je významným globálním dodavatelem kyberbezpečnostních řešení, nově vede Rita Gabrielová.

V roli Senior Manager of PR and Communication bude zodpovídat za komunikační strategii společnosti ESET v České republice a portfolio projektů s partnery.

„Mojí misí bude řídit externí PR komunikaci tak, abychom podporovali nejen dobré jméno společnosti ESET a její postavení na trhu jako jednoho z předních globálních dodavatelů bezpečnostního řešení, ale současně byli silným partnerem všem, kteří usilují o bezpečnější digitální společnost,“ říká Rita Gabrielová.

„Dlouhodobě hledáme cesty, jak posílit vnímání našich tří výzkumných a vývojových center ESET Research v Česku, která přináší unikátní know-how pro včasné varování zákazníků i široké veřejnosti před hrozbami v kybernetickém prostoru. Zkušenosti Rity Gabrielové s komunikací z různých oblastí podnikání společně s naším celofiremním odhodláním být silným partnerem subjektům, které se věnují prevenci a informování veřejnosti, otevírají novou kapitolu v oblasti PR pro český ESET,“ dodává Jaroslav Fabián, ředitel marketingu české pobočky společnosti ESET.

Rita Gabrielová vystudovala obor Masová komunikace na Univerzitě Karlově a v rámci postgraduálního studia získala titul MBA na European School of Business and Management. Do ESETu přichází ze společnosti Etnetera Group, kde zodpovídala za vytvoření skupinové PR komunikace v segmentu B2B a podporovala i mediální propojení značky Etnetera s jejími klíčovými klienty.

Své zkušenosti si přináší jak z novinářského prostředí, zejména z raného období Televize Nova, tak z prostředí velkých firem – v minulosti vedla PR komunikaci například ve společnosti Seznam.cz, ve společnosti Teva Pharmaceuticals, kde odpovídala za mezinárodní komunikační tým, či ve společnosti Globus, ve které se zaměřovala na propojování korporátní komunikace s marketingovými B2C kampaněmi.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0