Vodafone nabízí nové tarify se zvýhodněním až 800 korun měsíčně

DomůTELCO

Vodafone nabízí nové tarify se zvýhodněním až 800 korun měsíčně

Vodafone odhalil novou nabídku, díky ní lze podle operátora ušetřit 300 korun měsíčně u domácího internetu, 300 u televize a 200 u mobilního tarifu.

HUAWEI uvedl nový smart phone nova 9 SE
Tech Data uzavírá novou distribuční dohodu se Suunto
NÚKIB varuje před trvající kampaní podvodných vishingových telefonátů
Tržby LG v prvním čtvrtletí roku činily 325,9 miliard Kč

Vodafone odhalil novou nabídku, díky ní lze podle operátora ušetřit 300 korun měsíčně u domácího internetu, 300 u televize a 200 u mobilního tarifu.

Jde o kombinovanou nabídku na trhu. Spojení služeb se vyplatí i proto, že zákazníkům pevného internetu kryje v případě odstávky záda speciální balíček neomezených mobilních dat na 24 hodin zdarma. Zvýhodnění je připravené i pro samostatné internetové připojení a novinky čekají také na firmy. Nabídka je časově omezená.

V aktuální kampani Vodafone nabízí pevný internet 1 Gb/s se zvýhodněním 300 korun měsíčně, a to v kombinaci s mobilním tarifem Neomezený Super zvýhodněným o 200 korun. Kdo si služby pořídí v Kombinované nabídce, má celkové cenové zvýhodnění 500 korun měsíčně. Pokud si přidá i televizi od Vodafonu, uspoří na ní dalších až 300 korun a celkově za služby až 800 korun měsíčně napořád.

Vodafone přitom do svých sítí výrazně investuje. „V právě spuštěné kampani říkáme, že síť Vodafonu vám kryje záda doma i venku. Myslíme tím, že gigabitový pevný internet nabízíme nejvyššímu počtu domácností v České republice a že pokrýváme 99,8 % české populace mobilní sítí. 70 % je navíc už pokryto naší nejmodernější 5G sítí. Mít naše internetové a mobilní služby dohromady prostě dává smysl. Přináší to spolehlivé připojení a úsporu nákladů,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky. „Pokud si zákazník pořídí ke dvěma zmiňovaným produktům také Vodafone TV, bude cenové zvýhodnění ještě větší,“ dodává.

Konkrétní podoba tarifů

V aktuální kombinované nabídce si zákazníci mohou pořídit pevný internet o rychlosti 1 Gb/s za 599 korun místo 899 měsíčně (plus 100 korun za modem) a tarif Neomezený Super za 599 korun místo 799 korun. Komu postačí nižší rychlost připojení, může si zvolit pevný internet 150 Mb/s, vyjde v kombinované nabídce na pouhých 299 korun měsíčně, původně stál 459 korun. Modem pro tuto nižší rychlost stojí měsíčně 70 korun.

Zvýhodnění je připravené i pro toho, kdo si chce pořídit pouze pevný internet: za 1 Gb/s nově zaplatí bez modemu 699 místo 899 korun. Další možností je rychlost 500 Mb/s za 599 místo 859 korun. Aktuální kampaň běží ode dneška do 30. září 2022 a detaily shrnuje internetové stránka www.vodafone.cz/spojte-sluzby.

Pro zvýhodněnou cenu Vodafone TV si stačí službu pořídit společně s pevným internetem. Televize nabízí 3 druhy tarifů, které najdete na tomto odkazu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0