Xerox partnerstvím s LinkSquares poskytne funkce správy životního cyklu smluv (CLM)

Domů3D tisk

Xerox partnerstvím s LinkSquares poskytne funkce správy životního cyklu smluv (CLM)

Společnost Xerox bude díky uzavření partnerství se společností LinkSquares poskytovat svým zákazníkům v USA funkce správy životního cyklu smluv (CLM) v rámci nabídky Capture & Content Services.

INFO: YSoft SAFEQ nyní podporuje Microsoft Universal Print
Y Soft představil integrovaný terminál s novými funkcemi RICOH
Xerox zakládá software divizi CareAR oceněnou na 700 milionů dolarů
YSoft SafeQ nově zajistí bezpečný tisk ze SAP

Společnost Xerox bude díky uzavření partnerství se společností LinkSquares poskytovat svým zákazníkům v USA funkce správy životního cyklu smluv (CLM) v rámci nabídky Capture & Content Services.

Spolupráce navazuje na investici společnosti Xerox Ventures do společnosti LinkSquares z počátku tohoto roku.

Služby Capture & Content Services společnosti Xerox poskytují pokročilé vícekanálové zpracování dokumentů a automatizaci procesů, které zpřístupňují informace v místě potřeby a umožňují klientům přijímat informovanější a proaktivnější obchodní rozhodnutí. Společné řešení uživatelům unikátním způsobem umožňuje skenovat, digitalizovat, transformovat a upravovat smlouvy a zpřístupňovat je v rámci platformy LinkSquares CLM. Tím zákazníkům zajišťuje efektivitu smluvních procesů.

„Společnost LinkSquares je lídrem v oblasti správy smluv a její snaha o spokojenost zákazníků při automatizaci obvykle nesourodého systému bude mít u našich zákazníků velký ohlas,“ uvedla Tracey Koziol, senior viceprezidentka pro globální nabídku řešení společnosti Xerox. „Využitím technologií našich společností umožníme klientům napříč různými odvětvími efektivněji zvládat spletitou problematiku okolo uspořádání smluv a dokumentů.“

Díky doplňkovým funkcím systému CLM společnosti LinkSquares budou zákazníci společnosti Xerox moci:

  • Nahradit ruční vyplňování smluv v rámci stávajícího systému správy obsahu pomocí nejmodernější automatizace.
  • Minimalizovat chyby při zadávání dat a omezit (nebo eliminovat) povinné zadávání metadat nebo údajů o smlouvě při nahrávání.
  • Využít notifikace o událostech a změnách pro efektivnější správu smluv v průběhu jejich životního cyklu.
  • Snadno navrhovat a nahrávat smlouvy pomocí předem schválených šablon, přizpůsobit si proces návrhu na míru a využívat centralizovanou databázi ověřených vzorových smluvních klauzulí.

„S tím, jak právní týmy přebírají ve svých společnostech strategičtější role, se po mnohých z nich žádá, aby dělali více, často s menšími zdroji,“ nastínil Vishal Sunak, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti LinkSquares. „Díky partnerství se společností Xerox poskytneme zákazníkům technologii umělé inteligence, která zefektivní a zautomatizuje jejich procesy, a přinese tak obrovské úspory času a peněz.“

Společnost LinkSquares nedávno získala 100 milionů dolarů v rámci dalšího investičního cyklu, přičemž společnost Xerox Ventures se přihlásila jako opakovaný investor. Díky tomuto poslednímu kolu dosáhla společnost LinkSquares investic v celkové výši 161,46 milionu dolarů a její současné ocenění se pohybuje okolo 800 milionů dolarů. Společnost Xerox Ventures investuje do začínajících a rostoucích startupů a jejich technologií určených ke zvýšení efektivity, úsporám nákladů a růstu příjmů v různých odvětvích, včetně oblasti práce provázané s nejmodernějšími technologiemi a nástroji či společensky odpovědného a ekologického podnikání.

„Právní oddělení firem patřila historicky k těm, která si v porovnání s ostatními osvojovala nové technologie nejpomaleji,“ uvedl Chris Fisher, výkonný ředitel společnosti Xerox Ventures. „Umělá inteligence od LinkSquares pomáhá firmám transformovat jejich procesy a fungování, a proto skvěle zapadá do oblasti zájmu Xerox Ventures – zaměřujeme se na společnosti, jež utváří podobu podnikových řešení nové generace.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0