Andrej Jenčo na pozici Business Intelligence Team Lead v Millennium

DomůLidé

Andrej Jenčo na pozici Business Intelligence Team Lead v Millennium

Do čela nové divize AI a DATA Solutions společnosti Millennium, implementátora CRM, portálových a byznysových řešení, se postavil Andrej Jenčo.

Český innovation path pomáhá firmám s modernizací a míří do Evropy
Kyber útoky na Windows: Nutnost instalovat aktualizaci systému
Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace
Průměrná reálná sleva na Black Friday je v e-shopech 20 procent

Do čela nové divize AI a DATA Solutions společnosti Millennium, implementátora CRM, portálových a byznysových aplikačních řešení postavených na produktech a technologiích Microsoft, se postavil Andrej Jenčo.

Z pozice Business Intelligence Team Lead je zodpovědný za budování týmu expertů na byznys inteligenci (BI), který pomáhá organizacím z dat vytěžit další příležitosti k růstu a šetřit náklady.

Posláním nové divize společnosti Millennium, která je součástí mezinárodní skupiny Soitron Group, je pomáhat firmám a institucím v jejich digitální transformaci pomocí moderních Microsoft řešení a ukázat jim, že to jde snadno.

Andrej Jenčo je zkušeným manažerem. Do Millennia přišel ze společnosti Maind, kde působil skoro sedm let, naposledy v roli managing directora. Ještě před tím pracoval například ve společnostech Orange Slovensko nebo Siemens AG. Poslední roky se primárně věnoval oblasti konzultačních služeb, řízení zakázek a obchodních aktivit. Nový tým v Millenniu pod jeho vedením bude složen z expertů na BI řešení, kteří budou organizováni ve třech odborně specializovaných jednotkách.

Soustředit se budou na různé oblasti zpracování dat, architekturu a integraci systémů ve společnostech s ohledem na zpracovatelnost výstupních dat. V neposlední řadě rovněž na AI, která bude představovat středobod a přidanou hodnotu pro stávající, ale i nové zákazníky společnosti Millennium a Soitron Group.

Správné zpracování dat dostupných díky digitalizaci procesů v podnicích by mělo být prioritou zejména velkých společností s rozvinutou architekturou různých systémů. Ideálním předpokladem pro využití některých z pokročilých datových řešení je rovněž využívání cloudové technologie. „Společnost Millennium je dlouhodobě první volbou při implementaci CRM řešení v bankovním sektoru, což je dobrý základ pro náš nový tým, který bude expertním partnerem v oblasti zpracování dat,“ uvádí Andrej Jenčo a dodává: „Avšak na základě informací z trhu chceme připravit zajímavá řešení i pro společnosti z jiných odvětví, a to především pro ty výrobní a logistické, ale i pro dodavatele telekomunikačních služeb a komodit.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0