Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem Inventi

DomůLidé

Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem Inventi

Softwarová firma Inventi v dubnu jmenovala na pozici CSO Didiera Schapira, který bude mít za úkol akceleraci obchodních aktivit firmy v zahraničí a současně další posílení značky v Česku.

Vodafonu klesl v ČR zisk o čtvrtinu na 933 milionů Kč
10 nejčastěji detekovaných kybernetických hrozeb za rok 2020
Cisco přichází s nástrojem pro asynchronní videokomunikaci
Přibývá nehod zkušených motorkářů. Okruháři.cz je vycvičí

Softwarová firma Inventi v dubnu jmenovala na pozici CSO Didiera Schapira, který bude mít za úkol akceleraci obchodních aktivit firmy v zahraničí a současně další posílení značky v Česku.

V roli CSO vystřídá zakladatele společnosti Jana Kašturu, který pozici dočasně zastával.

Akcelerace obchodních aktivit INVENTI na zahraničních trzích

“V Inventi budu zodpovědný za akceleraci našich obchodních aktivit v zahraničí a současně posílení naší pozice v Česku. Pandemická krize nutí naše zákazníky urychlit projekty digitální transformace zejména v oblastech e-commerce, logistiky, telematiky a fintech”, vysvětlil Didier Schapiro, nový CSO.

Didier naváže na naše úspěšné obchodní aktivity. Jen loni jsme dosáhli obratu téměř 300 milionů korun a 60 procent z něj bylo realizováno v zahraničí. Naším cílem je rozšířit přítomnost Inventi v západní Evropě, ale nezapomínáme ani na naše zákazníky v Česku. Posílení týmu o tak zkušeného člověka, jakým Didier bezesporu je, jsme učinili další krok směrem k naší vizi tvořit software na světové úrovni,” doplnil Petr Háka, CEO Inventi.

Didier Schapiro je expertem na mezinárodní obchod s dlouhodobými zkušenostmi na evropských trzích. Posledních 25 let zastával seniorní exekutivní role ve významných evropských společnostech a také založil úspěšnou konzultační společnost v oblasti business developmentu a obchodních strategií aktivní ve 42 zemích.

Didier je absolventem Montpellier Business School a Harvard Kennedy School of Government. Je členem týmu Google HighPerformance Coaching a mentorem evropského akcelerátoru Google for Startups.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0