Firemní zákazníci mají v Alze nově dvouletou záruku na vše

DomůByznys

Firemní zákazníci mají v Alze nově dvouletou záruku na vše

Alza.cz mění svůj firemní program. Upravuje pofdmínky pro splatnost zboží, ceny pro firmy a nyní dle svého vyjádření nabízí dvouletou záruku na veškeré zboží, jako mají koncoví zákazníci.

Rohlík bude rozvážet nákupy do AlzaBoxů
Home Credit a Alza nabízejí rychlý nákup s vyřízením úvěru
Jiří Ponrt z Alzy novým CFO v Pale Fire Capital
Alza.cz loni dosáhla obratu přes 37 miliard korun

Alza.cz mění svůj firemní program. Upravuje pofdmínky pro splatnost zboží, ceny pro firmy a nyní dle svého vyjádření nabízí dvouletou záruku na veškeré zboží, jako mají koncoví zákazníci.

Takové možnosti mají nově v Alze firmy i živnostníci díky vylepšenému programu „Alza pro firmy.“ Pro e-shop je B2B segment klíčovou oblastí, kterou chce i nadále výrazně rozvíjet. Už nyní tvoří více než třetinu jeho obratu.

E-shop Alza.cz letos již podruhé rozšiřuje seznam výhod pro firemní zákazníky. Poté, co pro ně na začátku roku odbourala poplatek za vrácení nepoužitého zboží ve 14denní lhůtě, pokračuje nyní ve srovnávání podmínek s koncovými spotřebiteli i v další oblasti, a to v záruce na zakoupené zboží.

„Už dříve jsme se snažili firemním zákazníkům vycházet maximálně vstříc a nabízeli jsme jim 2letou záruku na většinu zboží. U některých populárních kategorií jako notebooky, velká bílá (lednice, pračky), monitory nebo audio technika však tato možnost chyběla, což jsme vnímali jako možnou nákupní bariéru. Rozhodli jsme se proto zainvestovat do zlepšení služby a poskytnout B2B klientele na trhu výjimečnou delší záruku na vše. Na vybrané produkty (například z rodiny privátních značek) mohou získat v základu dokonce i záruku tříletou,“ říká ředitel reklamací Alza.cz Lukáš Janeček s tím, že novinka platí v Česku i na Slovensku.

Program Alza pro firmy již několik let nabízí unikátní službu pro firmy všech velikostí – od drobných živnostníků, přes nadnárodní korporace až po státní instituce. Kombinuje širokou nabídku produktů, zvýhodněný ceník včetně akčních B2B nabídek a speciální funkce. Těmi jsou například prodloužená splatnost, pronájem elektroniky, možnost získání benefitu pro vlastní zaměstnance nebo možnost využívat v rámci firemní registrace také členský program AlzaPlus+ s doručením zdarma do všech výdejních míst e-shopu na objednávky v jakékoliv výši.

„AlzaPlus+ si u firem a podnikatelů získal značnou oblibu. Řeší totiž jejich každodenní potřeby bez nadbytečných nákladů na dopravu. Ať už ve firmě dojdou tonery či papír do tiskáren, káva, mýdlo nebo toaletní papír, nemusí tito zákazníci čekat na vytvoření větší objednávky, aby se jim doručení vyplatilo. Díky šíři sortimentu jsme navíc schopni vyjít vstříc opravdu v jakékoliv oblasti – od elektroniky po drogerii,“ doplňuje ředitel Alza pro firmy Lukáš Glöckl.

Majoritu prodejů v oblasti B2B na Alze stále tvoří tradiční segmenty se spotřební elektronikou. Vedou mobilní telefony, notebooky, příslušenství, komponenty a domácí elektro. Pomalu ale roste podíl i méně očekávaných kategorií jako Auto-Moto, Hobby a zahrada nebo Sport.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0