Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps

DomůByznys

Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps

Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps, která usnadní obsluhu systémů Heureky.

PPF chystá další akvizice médií. Voyo a O2 TV zůstanou vedle sebe
Pražská WIA po části Casablancy kupuje Lemo Cloud, nabídne konektivitu s cloudem
Seyfor akvizicí získal slovenskou společnost Commander Services
Daktela za desítky milionů kupuje Coworkers.ai

Srovnávač cen Heureka akvizicí získá analytickou společnost Dataweps. Od akvizice, která byla dokončena v posledních dnech, si Heureka Group slibuje spuštění nástroje pro zjednodušení obsluhy Heureky pro začátečníky.

Dataweps bude zároveň Heurece pomáhat s některými částmi administrace. Společnost Dataweps se specializuje na tvorbu nástrojů pro produktovou analytiku, automatizaci procesů v e-shopech a na rozvoj datových technologií.

Spojení s hráčem jako je Dataweps nám dává obrovský smysl, protože díky společným synergiím zlepšíme spoustu procesů, které nám umožní zaměřit se na kvalitnější služby pro e-shopy na všech trzích, kde působíme,” říká Tomáš Braverman, CEO Heureka Group.

Podle Bravermana chce Heureka vyřešit jednu z jejích dlouhodobých ”bolístek”. „Od e-shopů dobře víme, že u nás postrádají jakýkoliv nástroj pro zjednodušení obsluhy Heureky. Na to chceme reagovat a základní verzi jednoduchého nástroje pro začátečníky připravit,” doplňuje.

Produktovo-vývojové týmy Datawepsu vytvoří v Heurece další tým, tzv. tribe, který bude pracovat na rozvoji stávajících nástrojů a bude pomáhat s jejich začleněním do některých částí administrace Heureky. Týmy Datawepsu zastřeší i dosavadní spolupráci s VIP klienty.

Díky rychlejší komunikační lince budeme mít aktuálnější informace o změnách nejen v Heurece a klientům přineseme vyšší kvalitu a stabilitu nástrojů pro e-shopy a značky v celé CEE,” říká Honza Mayer, dosavadní CEO Datawepsu.

Zdroj: Heureka Group

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0