Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps

DomůByznys

Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps

Heureka Group kupuje analytickou společnost Dataweps, která usnadní obsluhu systémů Heureky.

CMA: Převzetí Activision Blizzard Microsoftem může narušit hospodářskou soutěž
Kyber security firma Sophos kupuje společnost Capsule8
Daktela za desítky milionů kupuje Coworkers.ai
Microsoft plánuje koupit komunikační platformu Discord za 10 miliard USD

Srovnávač cen Heureka akvizicí získá analytickou společnost Dataweps. Od akvizice, která byla dokončena v posledních dnech, si Heureka Group slibuje spuštění nástroje pro zjednodušení obsluhy Heureky pro začátečníky.

Dataweps bude zároveň Heurece pomáhat s některými částmi administrace. Společnost Dataweps se specializuje na tvorbu nástrojů pro produktovou analytiku, automatizaci procesů v e-shopech a na rozvoj datových technologií.

Spojení s hráčem jako je Dataweps nám dává obrovský smysl, protože díky společným synergiím zlepšíme spoustu procesů, které nám umožní zaměřit se na kvalitnější služby pro e-shopy na všech trzích, kde působíme,” říká Tomáš Braverman, CEO Heureka Group.

Podle Bravermana chce Heureka vyřešit jednu z jejích dlouhodobých ”bolístek”. „Od e-shopů dobře víme, že u nás postrádají jakýkoliv nástroj pro zjednodušení obsluhy Heureky. Na to chceme reagovat a základní verzi jednoduchého nástroje pro začátečníky připravit,” doplňuje.

Produktovo-vývojové týmy Datawepsu vytvoří v Heurece další tým, tzv. tribe, který bude pracovat na rozvoji stávajících nástrojů a bude pomáhat s jejich začleněním do některých částí administrace Heureky. Týmy Datawepsu zastřeší i dosavadní spolupráci s VIP klienty.

Díky rychlejší komunikační lince budeme mít aktuálnější informace o změnách nejen v Heurece a klientům přineseme vyšší kvalitu a stabilitu nástrojů pro e-shopy a značky v celé CEE,” říká Honza Mayer, dosavadní CEO Datawepsu.

Zdroj: Heureka Group

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0