LG představilo novou kombinaci pračky a sušičky s AI nástroji

DomůHardware

LG představilo novou kombinaci pračky a sušičky s AI nástroji

Na veletrhu CES 2022 představila společnost LG Electronics chytřejší a snadnější způsob praní prádla díky nové pračce a sušičce a řešení LG WashTower.

Tržby LG v prvním čtvrtletí roku činily 325,9 miliard Kč
Tržby LG za třetí čtvrtletí roku činily 16,23 miliardy USD, což je růst o 22 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}
LG oznámilo uvedení nových OLED televizorů na český trh
LG v roce 2021 dosáhlo tržeb přes 63 miliard USD

Na veletrhu CES 2022 představila společnost LG Electronics chytřejší a snadnější způsob praní prádla díky nové pračce a sušičce a řešení LG WashTower.

Nové spotřebiče jsou vybavené vylepšenou technologií LG Artificial Intelligence Direct Drive (AI DD), osvědčenou parní technologií a řadou funkcí, díky nimž bude praní a sušení prádla pohodlnější než kdykoli předtím.

Díky vylepšené technologii LG AI DD™ dokáže nová kombinace pračky a sušičky rozpoznat množství náplně, typ tkaniny a úroveň znečištění oděvu. Pračka také automaticky přidá správné množství pracího prostředku a optimálně upraví styl praní. * Nová pračka využívá osvědčenou parní technologii LG, díky níž je oblečení čisté a svěží. Pro větší uživatelské pohodlí posílá funkce LG Smart Pairing™ informace z pračky do sušičky a doporučuje optimální cyklus sušení, takže jej není nutné odhadovat.

První model sušičky LG vybavený technologií AI DD™ se může pochlubit novým cyklem AI, který přidává přesnou kontrolu pohybu a automaticky vybírá vhodné nastavení pro optimální péči o tkaniny a kratší dobu sušení. Technologie umělé inteligence od LG umožňuje naučit se uživatelovy návyky a preference při praní, aby pokaždé poskytla optimální možnosti sušení. Infračervený senzor během cyklu sušení přesně měří teplotu prádla a automaticky provádí úpravy pro zajištění rovnoměrného prosušení. A na rozdíl od jiných kombinací pračky a sušičky lze díky funkci párování přes Bluetooth oba spotřebiče pohodlně ovládat pouze z ovládacího panelu pračky.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0