Luboš Chládek novým CEO BNP Paribas Cardif sdíleného IT centra pro EMEA

DomůLidé

Luboš Chládek novým CEO BNP Paribas Cardif sdíleného IT centra pro EMEA

Luboš Chládek nastoupil do BNP Paribas Cardif na pozici CEO sdíleného IT centra služeb pro Evropu, Blízký východ a Afriku.

Michal Hampl nastupuje do čela společnosti Geetoo Technology
Lenka Madliaková novou generální ředitelkou české pobočky Accenture
Slovenskou pobočku Seznam.cz řídí Martin Kaniansky
Daniel Petrásek nastupuje na pozici Business Development Director v Thein Digital

Luboš Chládek nastoupil do BNP Paribas Cardif na pozici CEO sdíleného IT centra služeb pro Evropu, Blízký východ a Afriku.

Zodpovídá za provoz IT služeb po celém regionu EMEA, digitalizaci a automatizaci největší evropské bankopojišťovací skupiny, zejména její pojišťovací části.

Těší mě vysoká úroveň technologických znalostí lokálního i regionálního byznysového vedení. Je to zásadní pro úspěšné prosazení projektů a aktivit směřujících k digitalizaci společnosti a zlepšení zákaznické spokojenosti. Zjednodušeně řečeno, jde o větší propojení IT s byznysem,“ říká Luboš Chládek.

„Z Prahy se dodávají a provozují IT služby pro celý region EMEA, sídlí zde regionální centrum IT shared service s obrovským dosahem. Je to velká zodpovědnost a zároveň nesmírná příležitost pro mnoho expertů na IT. Jsem rád, že tato jednotka sídlí právě u nás,“ komentuje generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeněk Jaroš přítomnost sesterské organizace v České republice.

Luboš Chládek v sektoru IT nasbíral bohaté zkušenosti. Profesní dráhu zahájil ve společnosti Hewlett-Packard, kde třináct let pracoval na různých IT pozicích. Poté vedl tým provozující IT infrastrukturní řešení v oblasti servers & storages v globálním SSC DHL Information Services v Praze. Působil také jako Head of infrastructure & operations a později jako CTO pro Česko a Slovensko v ČSOB (KBC Global Services). Jako člen představenstva ČEZ ICT Services, a.s., měl na starosti také vedení úseku infrastruktury a provozu, oblast enterprise architektury a následně úsek core IT systems.

„Jsem z nové příležitosti nadšený. Cítím obrovské zaujetí pro zákazníka na všech úrovních a velkou podporu centrály v postupu digitalizace a automatizace procesů, touhu po neustálém zvyšování spokojenosti zákazníků. Regionální přesah, snaha modernizovat a sjednocovat technologie představuje unikátní příležitost pro mnoho nových kolegů na IT trhu, které u nás rád přivítám,“ dodává Luboš Chládek.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0