Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

DomůLidé

Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

Teplárny obstrukcemi brání smart dodavatelům tepla ve výstavbě
Údajné pornovideo Andrey Verešové: Jak poznat, zda jde o únik nebo deepfake?
AI konference: Umělá inteligence není hrozba
Ondřej Hubálek posiluje obchod Sophos

Petr Buchbauer se od ledna roku 2023 stává CEO konzultačně-technologické společnosti Lundegaard, která se specializuje na vývoj softwarových nástrojů a poskytování služeb digitální transformace.

Ve své nové funkci bude mít na starost jak chod a rozvoj společnosti, tak strategické plánování i následnou realizaci obchodních záměrů.

Petr Buchbauer odstartoval svou kariéru ve vývoji a prodeji IT ve společnosti IBA CZ, kde se ve funkci projektového manažera staral o řízení projektů významných klientů z finančního, pojišťovacího a telekomunikačního sektoru. Před šesti lety na obdobné pozici začal působit také v Lundegaardu.

V té době byl zodpovědný za několik mezinárodních projektů, které úspěšně realizoval nejen v Česku, ale i na světových trzích a díky perfektní znalosti této problematiky se rovněž zastával obchodní roli, v níž jako obchodní ředitel fungoval až doposud.

„Skrze svou kariéru jsem dodával softwarová řešení, která koncovým uživatelům zjednodušovaly život. Jako CEO Lundegaardu chci dále rozvíjet a realizovat naší firemní vizi – a to utvářet online svět, kde jsme schopni skrze digitální služby obsloužit sami sebe rychleji a kvalitněji. Chci, aby naši klienti, uživatelé, my i naši blízcí trávili méně času rutinními agendami, a všichni jsme měli více času a prostoru být si opravdu nablízku, “ říká nový CEO Lundegaard, Petr Buchbauer,

“Petr se velice přirozeným způsobem stal důležitou součástí týmu a firemní autoritou, takže dávalo naprostý smysl, aby byl po necelých šesti letech usilovné práce povýšen do role CEO. Příhodně se to děje zrovna v době, kdy společnost startuje také další novou divizi, se zaměřením na data-driven use casy. Věříme, že Petrovy schopnosti a proaktivní přístup pomohou firmě tímto dynamickým obdobím v poklidu projít,” komentuje povýšení Petra Buchbauera Ondřej Fatka, spoluzakladatel a Managing Partner společnosti Lundegaard.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0