Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

DomůLidé

Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

Petr Buchbauer se stává novým CEO společnosti Lundegaard

Čína zakázala úředníkům používat v práci chytré telefony od Applu
Falešné e-maily se škodlivým kód cílí na evropské státy, i na Česko
Tržby Xeroxu v roce 2020 klesly o 22 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}
Rozšířená realita se bez 5G sítí neobejde

Petr Buchbauer se od ledna roku 2023 stává CEO konzultačně-technologické společnosti Lundegaard, která se specializuje na vývoj softwarových nástrojů a poskytování služeb digitální transformace.

Ve své nové funkci bude mít na starost jak chod a rozvoj společnosti, tak strategické plánování i následnou realizaci obchodních záměrů.

Petr Buchbauer odstartoval svou kariéru ve vývoji a prodeji IT ve společnosti IBA CZ, kde se ve funkci projektového manažera staral o řízení projektů významných klientů z finančního, pojišťovacího a telekomunikačního sektoru. Před šesti lety na obdobné pozici začal působit také v Lundegaardu.

V té době byl zodpovědný za několik mezinárodních projektů, které úspěšně realizoval nejen v Česku, ale i na světových trzích a díky perfektní znalosti této problematiky se rovněž zastával obchodní roli, v níž jako obchodní ředitel fungoval až doposud.

„Skrze svou kariéru jsem dodával softwarová řešení, která koncovým uživatelům zjednodušovaly život. Jako CEO Lundegaardu chci dále rozvíjet a realizovat naší firemní vizi – a to utvářet online svět, kde jsme schopni skrze digitální služby obsloužit sami sebe rychleji a kvalitněji. Chci, aby naši klienti, uživatelé, my i naši blízcí trávili méně času rutinními agendami, a všichni jsme měli více času a prostoru být si opravdu nablízku, “ říká nový CEO Lundegaard, Petr Buchbauer,

“Petr se velice přirozeným způsobem stal důležitou součástí týmu a firemní autoritou, takže dávalo naprostý smysl, aby byl po necelých šesti letech usilovné práce povýšen do role CEO. Příhodně se to děje zrovna v době, kdy společnost startuje také další novou divizi, se zaměřením na data-driven use casy. Věříme, že Petrovy schopnosti a proaktivní přístup pomohou firmě tímto dynamickým obdobím v poklidu projít,” komentuje povýšení Petra Buchbauera Ondřej Fatka, spoluzakladatel a Managing Partner společnosti Lundegaard.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0