Novým generálním ředitelem Daktely je Jiří Havlíček

DomůLidé

Novým generálním ředitelem Daktely je Jiří Havlíček

Do čela globální technologické společnosti Daktela se na začátku února postavil její dosavadní technický ředitel Jiří Havlíček.

Martin Maštalír generálním ředitelem Dell Slovensko
Lokální zastoupení Gartneru, společnost KPC-Group, hlásí 6 posil do obchodu
Radek Melichar řídí business development Zaloto
Luboš Chládek novým CEO BNP Paribas Cardif sdíleného IT centra pro EMEA

Do čela globální technologické společnosti Daktela se na začátku února postavil její dosavadní technický ředitel Jiří Havlíček.

Vystřídá tak Martina Skabu, který se po úspěšné akceleraci zahraniční expanze přesouvá zpět do investiční skupiny Sandberg Capital. Ve strategickém boardu Sandbergu bude mít na starost rozšiřování portfolia o nové firmy z oblastí IT, FinTech a e-commerce.

Nový CEO Jiří Havlíček (33 let) vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na VŠE se specializací na IT management a nástavbový výběrový program Honors Academia zaměřený na leadership.

Do Daktely přešel v roce 2018 ze strany jejího klienta – největšího tuzemského provozovatele kontaktních center Conectart. Prošel několika pozicemi ve firmě a od února 2022 působil jako CTO.

„Za uplynulých šest let jsem v Daktele nasbíral neocenitelné zkušenosti. Díky silnému know-how patříme mezi největší české společnosti poskytující Software as a Service. Nejdůležitější je pro mě neustále inovovat a posouvat se vpřed, přičemž věřím, že lidský potenciál je největší hybná síla,“ říká nový CEO Daktely Jiří Havlíček a dodává: „Naší misí je sjednocovat a zpřehledňovat komunikaci mezi firmami a jejich zákazníky a také uvnitř firem samotných. Díky tomu výrazně zefektivňujeme fungování zákaznické péče a zároveň vytváříme skvělou zákaznickou zkušenost.“ Mezi klienty, kteří v Česku využívají software od Daktely patří např. PPL, Notino, Rohlik.cz, Košík.cz, Mall.cz, Seznam.cz nebo Allianz.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1