Ondřej Hubálek posiluje obchod Sophos

DomůLidé

Ondřej Hubálek posiluje obchod Sophos

Společnost Sophos rozšiřuje svůj tým v České republice. V návaznosti na růst obchodních příležitostí posiluje o Ondřeje Hubálka.

Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem Inventi
Směrnice NIS 2 – nutné zlo, či příležitost brát kyberbezpečnost vážně?
DDoS útoky na české firmy jdou hlavně z Asie
Firma TeskaLabs úspěšně využívá potenciál ChatGPT-4 v boji za bezpečnější online prostor

Společnost Sophos rozšiřuje svůj tým v České republice. V návaznosti na růst obchodních příležitostí posiluje o Ondřeje Hubálka.

Hubálek bude na pozici senior sales inženýra (prodejního technika) pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za předprodejní podporu distributorů, partnerů a jejich zákazníků, předprodejní analýzy potřeb zákazníků a následné návrhy řešení. Ondřej Hubálek se bude mimo jiné podílet i na tvorbě vzdělávacího obsahu, školení a prezentaci společnosti Sophos a jejích produktů na oborových akcích.

„IT týmy i jejich technologičtí partneři čelí mnoha výzvám, zvláště pak v oblasti kybernetické bezpečnosti. V reakci na rychlý rozvoj hrozeb a nárůst nových typů útoků dochází i k dynamickému rozvoji nových bezpečnostních systémů a služeb, ve kterých není vždy jednoduché se orientovat. Jsem pyšný, že nyní budu moci své zkušenosti a expertízu v této oblasti nabídnout zákazníkům a partnerům společnosti Sophos, jednoho z hlavních hráčů na trhu IT bezpečnosti s uznávaným výzkumem a vývojem,“ řekl Ondřej Hubálek, Senior Sales Engineer pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Sophos.

„V Ondřejovi získáváme IT profesionála s více než 15letou praxí v oblasti kybernetické bezpečnosti. Těší mě, že jeho bohaté zkušenosti s návrhy a implementacemi zákaznických řešení přispějí k dalšímu rozvoji naší zákaznické báze a partnerského ekosystému v České republice a na Slovensku,“ říká Patrick Müller, regionální manažer pro východní Evropu ve společnosti Sophos.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0