Salesforce investuje do českého startupu Mews poskytujícího cloud služby hotelům

DomůByznys

Salesforce investuje do českého startupu Mews poskytujícího cloud služby hotelům

Cloudový obr Salesforce.com investuje do českého startupu Mews. Výše investice nebyla oznámena, nicméně jde o strategické partnerství.

Start-up Ydistri získal investici 2,5 milionu Euro od Nation 1, V-Sharp Alpha a dalších
Microsoft v Česku zvýšil tržby z 1,9 na 2,3 miliardy korun.
Výrobní firmy jdou do cloudu, hyperautomatizace pomůže s růstem
Dell uvedl servery PowerEdge pro umělou inteligenci a edge computing

Cloudový obr Salesforce.com investuje do českého startupu Mews. Výše investice nebyla oznámena, nicméně jde o strategické partnerství.

Mews získalo novou investici od Salesforce Ventures, na series C stále čeká. I tato investice má pomoci Mews k významnému růstu a náboru až 90 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} nových zaměstnanců do stávajících a nově vznikajících poboček firmy.

Investiční odnož globálního lídra mezi CRM systémy oceňuje plány Mews rozšířit portfolio o nové celosvětové hotelové řetězce. Nowi Kallen, ředitel Salesforce Ventures, o nové investici do Mews řekl: „Jsme velice optimističtí, co se týče technologií v pohostinství. Těžké doby, jako byl poslední rok a půl, jsou často těmi nejlepšími chvílemi pro transformaci a hledání nových příležitostí. Mews jsou lídrem inovačních cloudových řešení v tomto odvětví a my vnímáme potenciál jejich pozice v situaci, kdy globální hotelové značky přesouvají své hotely a zákaznické technologie do cloudu.“

„Mews je prakticky jediným systémem v našem odvětví, který umisťuje do centra svého produktu hosta, namísto tradičního přístupu systémů pro správu hotelů založeného na pokojích. Věříme, že náš přístup přináší změnu v tom smyslu, že naši zákazníci mohou hostům poskytovat daleko kvalitnější zážitek. Proto nás těší, že můžeme navázat partnerství se Salesforce, společností, která nejenže stojí za cloudovou revolucí, ale hlavně z uživatelského zážitku udělala centrální bod celého svého byznysu. Věříme, že toto partnerství představuje novou éru technologických systémů v pohostinství a přispěje k nastavení úplně nového standardu v sektoru,“ říká Richard Valtr, zakladatel Mews.

Institut Skift Research ve své zprávě 2021 Hotel Tech Benchmark zjistil, že obchodníci se systémy pro správu nemovitostí (Property Management Systems, PMS) mají souhrnný roční obrat 4,5 miliardy dolarů, což z nich dělá největší tech categorii v pohostinství. Podle zprávy se také Mews dostali mezi top 10 poskytovatelů PMS z pohledu podílu na trhu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0