Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace

DomůLidé

Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace

2N Telekomunikace jmenuje do funkce finančního ředitele Jana Pleskota.

Huawei ve smartphonu nova 9 SE zaujme funkcemi
ČTÚ spouští měřicí nástroj NetTest
Andrea Verešová na porno video dle expertů zbytečně poukázala
Alza.cz otevře první logistické centrum v Maďarsku

Společnost 2N Telekomunikace jmenuje do funkce finančního ředitele Jana Pleskota.

2N Telekomunikace, výrobce IP interkomů a přístupových systémů, oznámila jmenování Jana Pleskota (36) finančním ředitelem. Před nástupem do společnosti 2N pracoval Jan Pleskot jako regionální ředitel finančního oddělení v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Wilo Group. Před touto rolí působil jako finanční senior manažer ve společnosti KPMG Česká republika.

Jan Pleskot je členem Mezinárodní komory certifikovaných účetních (ACCA) a členem Komory certifikovaných účetních ČR.

„Naše společnost má ambici stát se do roku 2025 jedničkou na trhu interkomů v celém regionu EMEA a USA. Naplnění tohoto cíle podporujeme mimořádnou investicí ve výši 14 % z našeho obratu do oblasti výzkum a vývoje, a to jak v oblasti technologií, tak pracovních procesů. Jan Pleskot má bohaté mezinárodní zkušenosti a prokazatelné výsledky, kterých můžeme v 2N využít,“ řekl Michal Kratochvíl, generální ředitel společnosti 2N Telekomunikace.

„Jsem rád, že se mohu připojit ke společnosti 2N, která má výjimečné technologické schopnosti a silnou pozici na trhu. 2N má i přes pandemii zdravý růst a vysoké ambice. Mým cílem je přispět k dlouhodobému a udržitelnému růstu 2N,“ dodal Jan Pleskot. „Odvětví přístupových systémů prochází obrovskou proměnou v důsledku rozšíření IP technologie a společnost 2N je motorem této změny.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0