Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace

DomůLidé

Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace

2N Telekomunikace jmenuje do funkce finančního ředitele Jana Pleskota.

Český start-up Mews kupuje Hotel Perfect a rozšiřuje se v Británii
Domén s koncovkou .CZ je už 1 400 000
Bankovní trojan Flubot nakazil přes 60000 zařízení
Ericsson bude budovat 5G síť pro O2 na Slovensku

Společnost 2N Telekomunikace jmenuje do funkce finančního ředitele Jana Pleskota.

2N Telekomunikace, výrobce IP interkomů a přístupových systémů, oznámila jmenování Jana Pleskota (36) finančním ředitelem. Před nástupem do společnosti 2N pracoval Jan Pleskot jako regionální ředitel finančního oddělení v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Wilo Group. Před touto rolí působil jako finanční senior manažer ve společnosti KPMG Česká republika.

Jan Pleskot je členem Mezinárodní komory certifikovaných účetních (ACCA) a členem Komory certifikovaných účetních ČR.

„Naše společnost má ambici stát se do roku 2025 jedničkou na trhu interkomů v celém regionu EMEA a USA. Naplnění tohoto cíle podporujeme mimořádnou investicí ve výši 14 % z našeho obratu do oblasti výzkum a vývoje, a to jak v oblasti technologií, tak pracovních procesů. Jan Pleskot má bohaté mezinárodní zkušenosti a prokazatelné výsledky, kterých můžeme v 2N využít,“ řekl Michal Kratochvíl, generální ředitel společnosti 2N Telekomunikace.

„Jsem rád, že se mohu připojit ke společnosti 2N, která má výjimečné technologické schopnosti a silnou pozici na trhu. 2N má i přes pandemii zdravý růst a vysoké ambice. Mým cílem je přispět k dlouhodobému a udržitelnému růstu 2N,“ dodal Jan Pleskot. „Odvětví přístupových systémů prochází obrovskou proměnou v důsledku rozšíření IP technologie a společnost 2N je motorem této změny.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0