PriceHubble kupuje český proptech startup Realtify za desítky milionů

DomůByznys

PriceHubble kupuje český proptech startup Realtify za desítky milionů

PriceHubble kupuje český proptech startup Realtify v transakci pohybující se podle informací CzechCrunch v řádu desítek milionů korun a expanduje na český a slovenský trh.

Německá firma Elvaston Capital za stovky milionů ovládla českou společnost Abra Software
Polské Allegro se dohodlo na akvizici MallGroup za 23,6 miliardy korun
Webglobe koupí savana.cz expanduje na českém webhostingovém trhu
CMA: Převzetí Activision Blizzard Microsoftem může narušit hospodářskou soutěž

PriceHubble kupuje český proptech startup Realtify v transakci pohybující se podle informací CzechCrunch v řádu desítek milionů korun a expanduje na český a slovenský trh.

Odkupem českého proptech startupu Realtify dokončila B2B proptech společnost PriceHubble úspěšně svou čtvrtou akvizici, s níž vstupuje také na slovenský trh. Nově tak působí v devíti zemích.

Společnost PriceHubble se zabývá tvorbou inovativních digitálních řešení založených na datech pro trh rezidenčních nemovitostí a finanční hodnotový řetězec, a to na základě analýzy, oceňování nemovitostí a průzkumu trhu. Kromě toho klientům poskytují poradenství, konzultační služby a management portfolia. Využitím big dat, špičkové analytiky a nejmodernější vizualizační technologie přináší Pricehubble na trh produkt založený na oceňování nemovitostí a tržních znalostech. Čtvrtou akvizicí proptech společnost posiluje svůj strategický růst a expanzi. S budoucím zaměřením na střední a východní Evropu vstupuje na trh v České republice a na Slovensku. Společnost PriceHubble založená v roce 2016 Markusem Stadlerem a Dr. Stefanen Heitmannem v Curychu již působí na devíti evropských a asijských trzích.

Společnost Realtify byla založena v prosinci 2019 v Praze Vladislavem Kochetovem a rychle si vybudovala svou pozici na trhu. Český proptech poskytuje analytické a výzkumné nástroje pro profesionály v oblasti rezidenčních nemovitostí a v současné době ho tvoří tým 10 specialistů. PriceHubble získává 100% podíl ve společnosti Realtify, která bude nadále fungovat pod názvem PriceHubble Czechia. Název produktu pro Českou republiku i Slovensko zůstane Realtify. Tým Realtify bude plně integrován do PriceHubble a Vladislav Kochetov převezme roli výkonného ředitele nového subjektu. Bude zodpovědný za rozvoj podnikání PriceHubble ve střední a východní Evropě.

„Jsme hrdí, že jsme se stali součástí rodiny PriceHubble. Celý tým se těší na spolupráci s globální kapacitou v oblasti AI analytiky a digitálních řešení pro realitní trh.  Společně významně přispějeme k digitalizaci celého hodnotového řetězce ve střední a východní Evropě,“ říká Vladislav Kochetov.

„PriceHubble je bezpochyby jednou z nejrychleji rostoucích proptech společností v Evropě a touto transakcí dále posiluje svou pozici. Ve střední a východní Evropě jsme zaznamenali silný potenciál pro náš další růst a rozšíření týmu o společnost Realtify nám umožní urychlit expanzi na trhu tohoto regionu,“ dodává Julien Schillewaert, generální ředitel společnosti PriceHubble.

„Již nyní se zákazníkům v regionu věnujeme a spolupracujeme na atraktivní řešením pro obě strany. PriceHubble je nejen jednou z nejrychleji rostoucích mezinárodních proptech společností, ale také tou nejmezinárodnější,“ komentuje nejnovější akvizici Stefan Heitmann, předseda představenstva a zakladatel PriceHubble.

O společnosti PriceHubble

PriceHubble je švýcarská B2B proptech společnost, která vytváří inovativní digitální řešení pro realitní průmysl založená na oceňování nemovitostí a znalostech trhu. Využitím big dat, špičkové analytiky a vizualizací přináší produktové portfolio PriceHubble novou úroveň transparentnosti na trhu. Svým zákazníkům pomáhá rozhodovat se v oblasti realitních investic na základě co nejpřesnějších poznatků založených na datech, jako jsou ocenění, analýzy trhu, prognózy hodnoty nebo simulace budov, a zlepšit dialog s koncovým spotřebitelem.

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0