Rohlík bude rozvážet nákupy do AlzaBoxů

DomůByznys

Rohlík bude rozvážet nákupy do AlzaBoxů

Rohlík oznámil spolupráci s Alzou, nákupy bude rozvážet do některých AlzaBoxů .

Home Credit a Alza nabízejí rychlý nákup s vyřízením úvěru
Alza.cz dosáhla v roce 2021 na zisk 2,5 miliardy Kč
Alza pilotně spustila zvukové pokyny u AlzaBoxů
AlzaBoxy se otevírají e-shopům díky spolupráci s Balikobot.cz

AlzaBoxy se otevírají také pro nákupy z Rohlíku, nákupy bude Rohlík rozvážet do vybraných AlzaBoxů.

Alza.cz provozující nejhustší síť výdejních schránek v České republice a Rohlik.cz spouštějí spolupráci. V rámci ní si do vybraných AlzaBoxů mohou nechat doručit své nákupy právě zákazníci největšího tuzemského online supermarketu. Zapojené boxy jsou speciálně upravené, aby uchovaly objednané potraviny čerstvé. Zákazníci Rohlíku tak mají další možnost, kde si vyzvednout svůj nákup v kvalitě, na kterou jsou zvyklí.

Spojení dvou významných online hráčů – tak lze označit novou spolupráci Alzy a Rohlíku. Pro online supermarket je spolupráce dalším krokem, jak mimo své Rohlik Pointy rozšířit místa k vyzvednutí nákupu. Alza zase maximalizuje využití kapacity již vybudovaných výdejních schránek. Po loňském spojení se Zásilkovnou je Rohlík dalším partnerem, který do AlzaBoxů začíná doručovat.

„Naši síť AlzaBoxů neustále rozšiřujeme a postupně ji otevíráme i dalším hráčům na trhu. Spojení s Rohlíkem nám dává velký smysl, sortiment obou e-shopů se vzájemně doplňuje, a zákazník si tak může jednoduše vše vyzvednout na jednom místě,“ komentuje spolupráci Jan Moudřík, ředitel expanze a facility management Alza.cz a dodává: „Snažíme se být zároveň i ekologicky zodpovědní. Nedává smysl, aby každý stavěl boxy pro sebe a ty nebyly maximálně využívané, proto volnou kapacitu nabízíme dalším partnerům.“

„Využitím AlzaBoxů v podstatě ze dne na den rozšiřujeme dostupnost nákupů z Rohlíku. Zákazníci si chválí naše Rohlik Pointy – především flexibilitu vyzvednutí a nákupy už od 100 korun zdarma. Právě tyhle benefity jim velmi rychle dokážeme nabídnout i s AlzaBoxy na více než 50 dalších místech v Česku,“ vysvětluje CEO Rohlik.cz Petr Pavlík.

Do schránek určených pro doručování objednávek z Rohlik.cz jsou umístěné coolboxy, které dokážou udržet potraviny dostatečně vychlazené až 4 hodiny. Nakupující si tak touto cestou mohou nechat doručit i objednávky obsahující zboží vyžadující nepřetržitý chladící řetězec včetně mražených potravin. Nákup je potřeba z AlzaBoxu vyzvednout do 3 hodin od doručení, v případě nevyzvednutí se zboží vrací zpět do skladu.

AlzaBoxy, ze kterých bude možné vyzvednout nákup z Rohlíku, najdou zákazníci na téměř 50 místech v celé České republice. Dvě desítky z nich se online supermarketu otevřou v Praze – například v OC Stromovka, OC Palladium, v Galerii Myšák nebo u kina Cinestar na Smíchově. Tři z nich pak zákazníci najdou v Brně. Firmy ale nezapomněly ani na milovníky potravin mimo dvě největší města, proto bude možné nákupy z Rohlíku vyzvednout také v AlzaBoxech od Plzně až po Ostravu.

Zdroj: Alza.cz

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0